Covid-19 Kako sem se kratkočasil skupaj z korona viruSsom!

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Saj najbrž niti ne bi vedel, samo pri meni je od simptomov do testiranja minilo 5 dni, če bi se ravnali po dnevu testiranja bi bil pol januarja doma v izolaciji.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.591
113
Hm, to si povedal, kot da z D vitaminom človek slabše preboli. Drugače ne jemljem prehranskih dopolnil, razen D vitamina odkar je "in". Tablet pa sploh nimam, niti se ne spomnim več, kdaj sem jih nazadnje imel. :) Tudi, če bi jih imel, bi moral bit precej hujše, da bi jih vzel.
Malo za šalo, malo za res. En primerek, ki je lažje prebolel brez D vitamina od enega primerka, ki je težje prebolel z D vitaminom še ni znanstvena raziskava :).
Kolegica zdravnica je za boljše okrevanje jemala D vitamin + B vitamin. Pri njih v bolnici bi naj neproblematičnim med okuženim osebjem svetovali to.
Jaz nimam nobenega problema, da zdravila ne bi vzel, če vidim neko izboljšanje. Vzameš kaj proti glavobolu in je čez slabo uro življenje lažje. Bolj sem v dvomih za konstantno filanje. Ampak z leti bo verjetno prišlo tudi to in se mogoče za kako dodatno leto kvalitetnega življenja temu ne bo dalo izogniti.
Hitro se pozdravi in ne okuži preveč ljudi naprej. Verjetno bo dokaj nedolžno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Malo za šalo, malo za res. En primerek, ki je lažje prebolel brez D vitamina od enega primerka, ki je težje prebolel z D vitaminom še ni znanstvena raziskava :).
Kolegica zdravnica je za boljše okrevanje jemala D vitamin + B vitamin. Pri njih v bolnici bi naj neproblematičnim med okuženim osebjem svetovali to.
Jaz nimam nobenega problema, da zdravila ne bi vzel, če vidim neko izboljšanje. Vzameš kaj proti glavobolu in je čez slabo uro življenje lažje. Bolj sem v dvomih za konstantno filanje. Ampak z leti bo verjetno prišlo tudi to in se mogoče za kako dodatno leto kvalitetnega življenja temu ne bo dalo izogniti.
Hitro se pozdravi in ne okuži preveč ljudi naprej. Verjetno bo dokaj nedolžno.
Sem samoizoliran že od znakov od petka. Ven sem šel edino dons na PCR test, doma pa ne morem nobenga okužit, ker sem samski. :oops1:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe