Kako se znebit mačke na toplem avtu?

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
eh qurac...pes nč ne nuca
crazy1.gif
vsaj moj ne, ker itak cele dneve na kavču prespi
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Jaz podoben problem (goneče se mačke pod okni) rešujem z airsoft sniper puško. Čist humano ciljam v predel zadnje bedre.
Mačka to doleti enkrat in ga več ni nazaj. (kuglice so 0,25g plastične)

Nič ne "zakoplje" s kremplji po laku?
 

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
Moji mtki je pred leti točno to ratal!
šla neki po opravkih tko da je bil avto topel pride dam-kosilo pa to...se odprav na šiht,avto zavergla..MJAAAAAAAAAAAAAAAAAAV!!!!!!!!!
shocked-1.gif

Pa odpre havbo pa vid mačka napol zmrcvarjenga pod jermenom ujetga!
in valda ona kliče asistenco,pride model z amzs-ja odpre havbo zagleda polhn krvi ma dlak
redface-1.gif


men so se pa 3 mački skoz na havbi grel pa je vsak dobu iz airsoft puško 10 metkov v rit (sicer za ceno havbe k je spraskana
bonk.gif
)
ampak je blo vredn!
evil.gif
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Meni pa ne samo, da mi hodi po haubi celo not k mašini mi hodi spat. Tak, da morem vedno počakat prej ko speljem, da ven zbeži iz mašine
grin1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
uno za 10€ al kok je že bla sem jst nabavil. Montiral še nisem, ker sem se hotel prej prepričat, če deluje. Pes na 5m sploh ni reagiral. Jst sem dal čisto k ušesu pa se čisto nič ne sliši. Maček je bil mal dlje stran je dremal pa tut ni trzal, 0k tko daleč sem pričakoval, da ne bo neslo. Sam, da pa ne slišim čisto nič mi pa ni najbolj jasno. Ker une motilce za pse slišim že na vsaj 2m. bom še probal, ko bo mačk kje bližje, sam mal dvomim. More pa bit montirano tko, da ima zvok prost prehod, torej po mojem nekam pred kiler(hladilnik) oz. nekam v odbijač med rešetke.
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Čakej a to za pse dejansko deluje, ker imam jaz sosedovega (+ ostali) psa za prevzgojit. Verjetno bom lažje psa kot sosede, saj oni pravjo, da njihov sploh ne serje.
bonk.gif
Kako se zadevi reče in kje se kupi?

tnx
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Meni naj ker mačka z zračno ustreli, ga jaz potem nazaj z šibrovko ustrelim. Imamo 6 mačk pri hiši. Pa od vseh samo 2 hodita ali pa spita na avtu (brezupen primer pač). Bolje, kot da bi jih 6 bilo na avtu
evil.gif
Razni spreji niso pomagal. Pomagalo je samo "pranje možganov". Kako se to dela. Vidiš mačka na avtu, ga pokličeš, si nadeneš rokavico, ga zagrabiš za vrat in ga neseš do avta in parkrat klofneš po glavi. Kakih parkrat to storiš, pa nimaš več teh problemov. Res ni čisto humano ampak je*at ga, bolje je že kot pa puška.
Nikdar pa ne smeš mačka prestrašit, ko je na avtu, ker ti bo cel avto pokrempal. Mene ni motilo, če je maček spal na haubi, samo da se niso poznale stopinje.
133066315_5a9a59fd40.jpg

 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.455
113
Citat:
Uporabnik dreja pravi:
Da malo obudim temo...

A je potem kdo sprobal napravico iz Conrada ?

Jaz sem nabavil v conradu 12 Voltno za cca 20eur.......potem še v delcotu poleg 12V 0,8Ah baterijo za 36eur....sestavljam in ko bo poročam!
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Jaz sem nabavil v conradu 12 Voltno za cca 20eur.......potem še v delcotu poleg 12V 0,8Ah baterijo za 36eur....sestavljam in ko bo poročam!
Poročaj prosim. Ker imam v bloku eno staro tečko, ki zunaj med avti futra mačke. Seveda mi ni treba poudarjat, da imamo vsi po avtih mačje tace in poškodovan pleh. Na lep način s pogovorom pri njej pač ne gre, ker sem to že probal in ne zaleže.
tongue-1.gif