Kako (s cim) zalepiti napihljive igrace ?

dreja

Kaliber ekspert
14. okt 2007
326
0
16
Torej zanima me, kako bi lahko zalepil ali zavaril napihljive igrace kot so npr. zoge, rokavcki, ipd. ?

Ponavadi se take stvari malenkost razparajo ravno po varu, kjer so spojene skupaj in puscajo ravno toliko, da za igro niso vec primerne
frown-1.gif
. Razmisljal sem v smeri uporabe napravice, za zapiranje (varjenje) plasticnih vreck za gospodinjstvo, vendar je zal nimam, da bi poskusil.

Ima kdo s tem kake izkusnje ?

Tnx & LP
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Po mojem ne bo šlo, ker so vrečke za gospodinjstvo precej tanjše kot napihljive igrače. Jaz sem enkrat s takim strojčkom poskušal zavariti PVC mapo, pa sem naredil eno veliko packarijo. Itak traja dlje časa, da pregreje debelejšo plastiko, pa še vse se je vleklo. Dvomim, da bi tak strojček zavaril tovrstno plastiko tako dobro, da bi držalo zrak.
Drugače pa so ti izdelki tako poceni, da se je škoda ubadati s takšnimi problemi. Kupiš novo, pa je.
 

dreja

Kaliber ekspert
14. okt 2007
326
0
16
Bom sel danes do merkurja, baje da imajo uhu lepilo za mehki pvc. Bom porocal, kako se bo obneslo.

Novih rokavckov ni problem kupit, je pa problem za mularijo kupit npr. novo napihljivo zogo ali npr. napihljiv sedez ki imajo gor tocno enake figurice (medo pu & stuff )...

LP
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Jaz sem zadeve reševal tako, da sem iz malo debelejše prozorne vrečke izrezal krpico, rokavčke namazal s sekundnim lepilom, čez pa poveznil krpico iz vrečke. Drži, nimaš kaj.
wink-1.gif
 

dreja

Kaliber ekspert
14. okt 2007
326
0
16
Vceraj sem v merkurju kupil tole lepilo (cena malo cez 2eur)
http://www.uhu.si/Catalog/Product.asp?ID_Product=52
Poleg tube se dobi se mali koscek prozornega mehkega pvc za krpanje, ki ga pa se nisem uporabil.

Zvecer sem zalepil napihljivo zogo, rokavcke in napihljiv sedez. Vse so do jutra vzdrzale
smile-1.gif
, bomo videli danes, ko jih bo mularija zacela maltretirat...

LP