Kako pridet do imena osebnega zdravnika

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Takle je... js sm na pol mrtev od kašlanja kihanja itd... za bolniško pa rabim zdravniško opravičilo osebnega zdravnika.
Ker sem pred cca 5timi leti zamenjal osebno zdravnico in ker sem rabil njeno pomoč samo enkrat, sem zdaj popolnoma pozabil kako ji je ime. Delala je v študentskem zdravstvenem domu na aškerčevi ampak mi ni nobeno od teh imen znano: http://www.zdstudenti.si/dejavnosti/splosne-ambulante-askerceva/zdravniki-in-urniki
Lahko da je nehala tam delat, res ne vem. V glavnem ker jo pač rabim poklicat bi rad slišal vaše ideje, kako najlažje pridet do njenega imena... Obstaja kaka stran online, kjer se lahko s certifikatom prijavim pa bom videl svoje podatke vključno z osebnimi zdravniki, karkoli... Nebi pa rad hodil po celi LJ v takem stanju.
tongue-1.gif


Hvala!
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Če ne bo druge pametnejše ideje greš lahko do kakšne sestre s kartico, pa pogleda katera je tvoja zdravnica. Mislim, da bi na kartici moral biti zabeležen ta podatek
confused-1.gif
.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Hvala vsem za odgovore, sem poklical v ZD in so me prevezal v eno ordinacijo, kjer so lahko pogledal v računalniku.
Je pa keč, da moja zdravnica ne dela več tam oni pa imajo vse ordinacije zasedene bla bla... Bom vzel dopust pa mir.
tongue-1.gif
 

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
sem bil tudi sam pri eni taki na aškerčevi, ki pa je potem zbasala na vič. ko sem bil kot študent v lj, mi je na tistem obveznem pregledu tako prirasla k srcu,da sem jo vzel. a je potem hitro šla. pisala se je repar bornšek simona. če je čist slučajn ista...
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Moja je bila Kastelec "Nekaj". Mislim da Nada nisem pa ziher...
Je bila tudi ful vredu.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Omenjena zdravnica, ja ime ji je Nada, je sedaj na porodniški, drgač pa je bila na Aškerčevi samo začasno.
Pred porodniško je bila mislim da v Ivančni Gorici.

In ne ni ta iz tega linka.

 
Nazadnje urejeno:

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.201
113
KSZ

Tole so zdaj odprli.

 

lemar

Fizikalc
8. jan 2008
406
57
28
Ja, še ena "aplikacija", vir podatkov pa ZZZS, torej isto sranje drugo pakovanje.