kako poslati video v mms-u (iPhone 4S)?

Rosvita

Zelenc'
17. maj 2012
22
0
1
Zdravo!

Pa imam še jaz eno vprašanje. Nisem našla nobene konkretne teme glede pošiljanja videa v MMS-u, zato odpiram novo. Če sem jo spregledala, pa se opravičujem in naj moderator odstrani to temo.

Kako lahko v MMS dodam kratek video (recimo 14 sekund v .mp4 ali .mov formatu)? Kako dodajam slike, mi je jasno, kaj pa video?

Ko ustvarim novo sporočilo in kliknem na fotoapart in dam izberi obstoječe, mi da na razpolago samo slike in video posnetke, ki so bili narejeni s tem telefonom. Ne najdem pa video datoteke, ki je v formatu .mp4 ali .mov, velikosti 209kB (.mov).

Imam narejen narobe format videa?
Video sem naložila v iTunes in dala tam Sync. A morem na kakšen drugačen način prenesti video na telefon?

iPhone 4S 32GB, tovarniško odklenjen, najnovejši software, JailBrake
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Zaradi varnostnih omejitev lahko vsaka aplikacija bere samo svoje datoteke. Izjema je Camera roll. To je aplikacija preko katere gledaš slike in videe, ki so bili posneti z iPhoneom. Če naložiš video preko iTunes se ta shrani v aplikacijo iTunes, zato je aplikacija Messages ne more prebrati. Se pravi video moraš spraviti v Camera roll.

Za to je več možnosti. Jaz ponavadi uporabim dropbox. Video naložiš v dropbox, potem pa ga na telefonu odpreš in ga shraniš (Save Photo). Dropbox ga potem shrani v camera roll. Druga opcija pa je, da si video pošlješ na mail. Potem pa v mail aplikaciji shraniš sliko.
 

Rosvita

Zelenc'
17. maj 2012
22
0
1
doto... hvala za odgovor. bom kar to z mailom uporabila, se mi zdi še najbolj priročna zadeva
wink-1.gif

sicer potrebujem video velik samo par sekund, tako da z mailom ni težav.

hvala!