Kako odpreti .tps datoteko, zaščiteno z geslom?

doktor

Pripravnik
24. sep 2007
167
0
16
Zdravo!
Imam en problem. Imam datoteko .tps, ki sem jo poskušal odpreti s programom topscan, ampak zahteva geslo. Zanima me, ali je mogoče to datoteko odpreti kljub temu da je zaklenjena z geslom?
Najlepša hvala za odgovore+lp
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Na file extensions strani je naslednje opozorilo:

If you get a Torrent with this extension claiming some great increase in compression over RAR or ZIP if only you go to a site and download something; it's a scam. At best it sends you to a site full of ads; at worst a site with malware. Delete and move on. Seems to have started Sept 2007. ..... [Search for TPS file errors with this scan.]

http://filext.com/file-extension/TPS
 

rachek

Zelenc'
6. avg 2007
16
0
1
Jaz sem se enkrat nekaj trudil, da bi to "prestregel" med izvajanjem Clarionovega exeja, ali pa prečital, pa mi ni uspelo. No, saj navsezadnje tudi nisem neki profi heker, igračkal sem se par uric, potem pa se lotil resnejšeha dela. Najbolje je, da povprašaš programerja, ki je aplikacijo izdelal. No, seveda je možno, da ima v tistem zaščitenem TPSju licence noter ali pa kaj podobnega.
cool-1.gif
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Kolikor poznam Clarion in datoteke TPS bo slo brez gesla bolj tezko. Tako da bo treba kar vprasat programerja.