Kako nastaviti interkom na stac. telefonu dvojčku?

JanaB

Zelenc'
2. feb 2011
2
0
1
Pozdravljeni!


Prosim za nasvet.

Imamo stacionarni telefon dvojček Panasonic KX TG2512FX. Obe slušalki normalno delujeta, če kličeš na drugo številko ali iz druge številke. Normalno zvoni, normalno se sliši, glasnost zvočnika in zvonca sta pravilno nastavljeni. Slušalki sta se sinhronizirali, nastavitev časa in datuma na eni se je avtomatsko prenesla na drugo. Telefon je priključen na ADSL modem.

Ni pa mogoče vzpostaviti internega klica med slušalkama. Če izberem to opcijo, se na slušalki, s katere kličem, sliši, kot da na drugi strani zvoni, dejansko pa druga slušalka ne zvoni in na njenem zaslonu piše "v uporabi".

V trgovini, kjer smo telefon kupili, mi niso znali pomagati, in so me poslali na internetnega ponudnika, tj. Telekom. Na Telekomu so mi povedali, da oni nimajo nič z internimi klici med slušalkami iste številke, in tudi niso vedeli, če ima to kaj z nastavitvami modema ali kaj z njihove strani. Centra za pomoč uporabnikom na Panasonicu ne morem dobiti. Na internetu sem poiskala še originalni priročnik za ta telefon v angleščini, pa si s tistim tudi ni mogoče pomagati.


Kaj še lahko storim? Kako nastaviti slušalke dvojčka, da bo mogoče vzpostaviti interni klic?


Hvala za pomoč!