Kako najlažje priti do odklenjenega iPhonea?

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Z igranjem Pac-Mana si lahko prislužiš odklenjen iPhone.

Potrebuješ le veljaven elektronski naslov in malo sreče.

Gsmarena.

Igra je na tej strani.

Pa veliko sreče in spretnih prstov.
smile-1.gif
 

RebelYELL

Zelenc'
10. okt 2007
13
0
1
ni res, najlažje prideš tako, da se sprehodiš do bankomata, pol pa pokličeš mene in ti ga prodam za drag denar
17758-icon_confused.gif


lp
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
nobena varianta ni prava za mene
confused-1.gif
, mel bi ga edino zastonj, saj ni vreden 1 EURA.
 

RebelYELL

Zelenc'
10. okt 2007
13
0
1
HTC sem najprej zamenjal za N95, potem pa sem po 2 mesecih N95 zamenjal za iPhone. In tu sem sedaj
tongue-1.gif


ne kupim več HTC dokler ne dobim zagotovilo, da bo 100 % kompatibilen z Mobitelovim omrežjem, kar tytn recimo ni

lp
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
N95 za iPhone, kaj se pa je tebi moralo zgodit , da si to naredil
confused-1.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Odprel je oči in videl, kako grd telefon ima... v paniki je poiskal najbolj fensi telefon, kar se jih da kupiti
grin1.gif


@ RebelYELL:
Za kakšno ceno pa prodajaš iPhone... tako čisto informativno me zanima, da vidim, če se splača kupiti za igračkanje
smile-1.gif
 

RebelYELL

Zelenc'
10. okt 2007
13
0
1
nism bil zadovoljen z N95 ... najbolj sem pogrešal touchscreen, ker sem imel prej 4 telefone z zaslonom na dotik. pa tut na splošno mi nokia ni sedla, nekak se ne morem več privadit na symbian

tak da zdaj sem zaenkrat kar zadovoljen z iphonom, predvsem bowser je zelo uporaben in dodelan. najbolj pogrešam program za navigacijo, ampak bo že.

imam pa že ugledanega HTC kaiserja, samo čakam še nekoga, da ga sproba pred mano, če dela na mobitelu
wink-1.gif


@mikrohard: mah ne vem, težko bi zdaj prodal iphone, ker bom pol ostal brez uporabnega telefona (3 leta stara SE jajca, ki se mi valjajo v predalu, ne štejejo)
smile-1.gif
 

RebelYELL

Zelenc'
10. okt 2007
13
0
1
kaiserja ne zna še nihče odklenit.... razen imei-check.co.uk ga menda zna, ampak end-user aparatov ne odklepajo
frown-1.gif


lp