Kako najbolje shraniti pametni telefon ?

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Neuporabljen je telefon Galaxy A10, uporabljam pa Galaxy A70. Strinjam se da je prodaja najboljša varianta, samo danes prodati telefon je misija nemogoče. Nekdo je zapisal, da upokojenec ne ve kaj jutri hoče, da dopolnim da za upokojenca ni bistveno kaj hoče ampak kaj ob mizernih pokojninah sploh lahko računa, da bo lahko izpeljal. Torej iz odgovorov sem razbral, da je najbolje da telefon napolnim do 50% in ga izklopim, pri recimo 10% pa ga dopolnim do 50% in izklopim. Zdaj je potrebno samo še ugotoviti koliko dni se prazni od 50 na 10%.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Neuporabljen je telefon Galaxy A10, uporabljam pa Galaxy A70. Strinjam se da je prodaja najboljša varianta, samo danes prodati telefon je misija nemogoče. Nekdo je zapisal, da upokojenec ne ve kaj jutri hoče, da dopolnim da za upokojenca ni bistveno kaj hoče ampak kaj ob mizernih pokojninah sploh lahko računa, da bo lahko izpeljal. Torej iz odgovorov sem razbral, da je najbolje da telefon napolnim do 50% in ga izklopim, pri recimo 10% pa ga dopolnim do 50% in izklopim. Zdaj je potrebno samo še ugotoviti koliko dni se prazni od 50 na 10%.
Če bo telefon izklopljen, lahko brez težav počakaš mesec dni preden prvič preveriš stanje baterije, ne bi smela drastično pasti (par procentov).
 
  • Všeč mi je
Reactions: jesen

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Neuporabljen je telefon Galaxy A10, uporabljam pa Galaxy A70. Strinjam se da je prodaja najboljša varianta, samo danes prodati telefon je misija nemogoče. Nekdo je zapisal, da upokojenec ne ve kaj jutri hoče, da dopolnim da za upokojenca ni bistveno kaj hoče ampak kaj ob mizernih pokojninah sploh lahko računa, da bo lahko izpeljal. Torej iz odgovorov sem razbral, da je najbolje da telefon napolnim do 50% in ga izklopim, pri recimo 10% pa ga dopolnim do 50% in izklopim. Zdaj je potrebno samo še ugotoviti koliko dni se prazni od 50 na 10%.
Kot prvo: Če mi gre pa kaj na živce je pa to, da nekdo nekaj sprašuje potem ga pa ni več v svojo temo ali pač potrebuje "4 dni" da odgovori.
OK. Upokojenci, ki imajo dovolj časa.
Kot drugo: oba telefona nista vredna nekega srednje razrednega telefona, oba modela stara več kot 3 leta. Neuporabljen telefon Galaxy A10 tudi vprašanje koliko je dejansko star oziroma baterija. Tako da nekaj takega "šparat" je brez veze.
OK. Razumem. Upokojenec.
Kot tretje: Ne nekdo. Jaz sem to napisal. In nisem napisal: "ne ve kaj jutri hoče" temveč: " ki ne ve od danes do jutri, kaj bo jutri." to je velika razlika, če razumeš, kaj sem hotel povedat;)
Kot četrto pa: danes prodat telefon ni noben problem. Seveda za razumno ceno. No ja, je pa res, da bi kdo kupil tak telefon res ne verjamem. Tako da je res čist vseeno, če ga imaš doma.
OK. Upokojenec, nekako razumem, da nisi ravno vešč tega posla toda, če imaš kakšnega mladiča potem zanj to ne bi smel bit problem.
Glede na to da si ga "dobil" potem boš v vsakem primeru dobil za njega več kot si dal. Itak pa nobeden ni vreden več kot 50€.
Tako da predlagam, da oba prodaš :rolleyes: in dodaš še kakšnih 100€, mislim da to ne bi smel bit problem, če ne pa bodo ta mlad vrgli skup za kakšen rojstni dan, pa boš imel nov telefon mogoče do end of the days;)
Pa brez zamere.
:zmaga: