Kako izbrisati flash player iz IE v win 8.1?

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
To je že višek no ... Ali ima Windows 8.1 tako zanič IE ali pa imam jaz takšno srečo, da samo meni noče delati tako kot treba?

Grem v YouTube, na primer, pa hočem gledati en video ... vse lepo in prav ... ko hočem dati v boljšo kvaliteto HD, pa se ne zgodi nič, cel video more pretečti, da se končno spravi slika v HD - če je vse po sreči ... potem pa ko povečam sliko po celem ekranu, morem dobesedno med videom stisniti z miško, da jo lahko vidim spet, in video se ustavi seveda. ... potem pa ko video pride do konca, morem stran dobesedno obnoviti (refresh), če hočem še enkrat si video ogledati.

Isto se dogaja povsod, kjer je Flash player prisoten. Tudi kakšne igre štekajo v flashu. Med tem, ko si na Google chromu in pa firefoxu lahko sam dol potegneš flash, pa dela brez problema. Na win 7 je IE delal čisto brez težav, tu v win 8.1 pa šteka da je hudo.

Sem preko iskalnika iskal kje se bi skrivala flash datoteka, pa vse drugo najde, samo uninstala ne ... sem v IE v nastavitvah naredil nekaj, da sem onemogočil flash player. ko sem šel v YouTube, mi je napisalo, da rabim namestiti FP ... ko sem na link stisnil, pa mi je napisalo možnost, da jo lahko samo vklopim.

Rad bi popolnoma zbrisal FP, ker se mi zdi, da ta verzija, ki je že v Windowsu, je eno navadno sranje, niti z updateom ne dela ok.
IE pa zelo rad uporabljam, saj dela hitreje in boljše kot chrome, Firefox in kateri koli drugi brskalnik. Edino flash mi nagaja.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Iz IE ne gre odstranit, lahko pa ga disablaš: meni Tools / Manage Add-ons
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
je bil včeraj nov relise flasha in sedaj vsaj v kombinaciji FF vse zgleda OK..
IE ne uporabjam
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Sem opazil ja, da ga je posodobilo, samo nič se ni spremenilo ... še vedno je vse v pm. Bom že našel način, da bom izbrisal cel IE pa ga na novo namestil.