Kak to da alter danes tak hara?

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hja, glede na to da je obvestilo vidno tudi na prvi strani foruma ob strani in da ima /tabla/ubbthreads.php povprečno cca. 7000 pogledov/dan, je lahko obvestilo opazilo veliko userjev. Kdo je pa dejansko opazil pa ne vem, ne moreš vedet...
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Jaz če sem prijavljen imam bel ekran na forumu. Če se odjavim, pa lahko berem normalno teme
sprasujem se.gif


Imam firefox, piškotke pa tisto sem pa že pobrisal vse, pa nič ne dela.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
kaj se dogaja zadnje dni s tem forumom? zdej mi 2 uri ni delu in vedno neki šteka. glih sm hotu cca pol strani dolgo sporočilo objavit in na mojo srečo (NOT), mi neha delat in vse je šlo v pi...
crazy1.gif
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Malček nam jo je zagodel ISP in ga je bilo potrebno zamenjat. Stvar ni delovala uro in 9 minut - sedaj pa smo back on track. V bližnji prihodnosti bomo zamenjali še server (trenutno lavfamo na neki začasni kišti). Ampak takrat bo zadeva potekala ponoči, tako da bo dostop do strani čimbolj nemoten.

LP
Ziga
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:
Problem večernih odpovedi smo odpravili ravno danes zjutraj.... Tako da bi moralo biti danes zvečer že vse ok.

ni videt
wink-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Tisto je bilo samo za zvečer (ker se je nek backup takrat izvajal in še dodatno obremenil strežnik)
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hja, zavajajo/mo, ali pa smo tudi sami zavedeni, kakor vzameš. Če ti je delovanje zagotovljeno, še ne pomeni, da bo stvar dejansko delovala. Žal je tako.

Se pa dela na problemu, tako da brez skrbi
smile-1.gif
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Nekaj ga serje strežnik, ne mi
frown-1.gif
. Tokrat se je corruptala transakcijska tabela. Smo v čakanju na procesorski power manager modul za strežnik, ki je trenutno v remontu, potem pa bomo spet na "proper" opremi in tovrstni izpadi bodo zgodovina.

LP
Ziga
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Spet je bil server down. Se mi zdi, da je že preveč uporabnikov za en server, ker vedno ko je 200+ ljudi tu gor, dela počasi ali pa sploh ne. Me že pošteno jezi...
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Vem - data coruption
frown-1.gif


Poleg mene na ves glas brni prenovljena mašina z dvema procesorjema, 8GB rama, SAS diski, ki se trenutno inštalira. Stvar bo up&running tekom tega tedna - če bo vse po načrtih. Malo potrplenja, pa bo svet spet lepši
smile-1.gif
.

LP
Ziga