Kajenje trave ni tako nedolžno

sniper007

Pripravnik
22. jul 2007
712
0
16
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
aplauz.gif

cheer.gif
 

sniper007

Pripravnik
22. jul 2007
712
0
16
Men se pa bl zdi, da je problem pri tistem v glavi, ki ga zabedira. Depresija in podobne pizd.arije pol se ga pa izpušijo in je kar je

Še nikoli nisem doživel, da bi zabediralo vse ki so se ga izpušili. Če bi biu problem v travi bi recimo od 10 vsaj še nekoga, ali pač?
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Mislim, 10 ljudi pa valda ne bo enega kadilo, če že se deli na max 5 ljudi.
grin1.gif




No, da pa iz tega posta naredim še nekaj koristnega, bi vas, predvsem tiste izkušene
evil.gif
, vprašala, s čim se vse šprica trava, preden pride do "končnega potrošnika"?
 
Nazadnje urejeno:

sniper007

Pripravnik
22. jul 2007
712
0
16
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Mislim, 10 ljudi pa valda ne bo enega kadilo, če že se deli na max 5 ljudi.

lol no, kaj pa če se navije 5bomb iz istiga stuffa
grims-1.gif


to ste vi neki softiči, da vam take dela, no pa nima veze
grin1.gif
 

sniper007

Pripravnik
22. jul 2007
712
0
16
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:



100% imajo še kaj hujšega na zalogi.




Ja nč čudnga, da ti na bed fuk.ne, če ti hash ni dovolj
evil.gif




Drugač pa nevem, kaj še mešajo not, bo kšn "izkušen" povedu
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ksz

trava res lahko raste povsod. torej, posadiš si jo doma (kakšno sadiko, dve, tri) in stvar je rešena: bio pridelava in veš da ne boš sranja dobil...
cheer.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Mislim, da ni primerjave med tem, kaj ti lahko naredi ena solata in kaj par dimov trave. Saj bi bilo vse ok, če ne bi zadev špricali z vsem možnim (sicer se je govorilo o marsičem, ampak pustimo zdaj to). Ne vem, če si že videl človeka, ki ga nabedira od (bog ve s čim obdelane) trave. Sem sama doživela že marsikaj (mladost je norost) in tudi videla že marsikaj. Kajenje (čudne) trave lahko povzroči samomor; lahko ti povem iz lastnih izkušenj, ker sem enkrat komaj zvlekla kolegico s ceste, ker se je hotela vreči pod mimovozeče avte.
rolleyes-1.gif

Ojoj... tragična zgodba... podobno kot tiste, ko folku zarad alkohola zabedira, pa pol celo familjo prefukajo....al pa se ga nalijejo, pa nardijo samomor... al pa se ga nalijejo pa iščejo probleme po diskačih in ostalih javnih placih.
Če je človek nagnjen k temu, naj gre k psihologu... predvsem pa daleč stran že od pira, kaj šele trave...

Problem je ponavad, da folk uživa substance za utapljanje žalosti, namest da bi jih uporablal za zabavo.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ksz....

Se mi zdi, da ni odvisno samo s čim je trava "našpricana" ampak tudi od tega, kakšne volje je človek. Sama sem travo poskusila parkrat, pa sem se vedno smejala ko pečen maček
hysterical-1.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Travo kupovat od dilerjev je v vecini primerov no-go. Spricana je lahk s strihninom, v zadnem casu pa se pojavlja predvsem "sahara skunk" - trava mesana s finim peskom, da pridobijo na teži. Seveda ti potem še cel dan škrta za zobmi ( po pričevanju kolegov
smile-1.gif


Se pa strinjam, da redno kajenje trave res ni nedolžno. Vsake toliko časa par dimčkov pa še nobenemu ni škodilo.. Mora pa vsak človek na svoji koži sprobat, če mu je efekt trave kul ali ne.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
V čem je fora strihnina? Kako vpliva na stanje "blaženosti"?
V času, ko sem bila še bolj blizu tega, se je govorilo, da se šprica s strihninom ali koko.
frown-1.gif

Težko namreč verjamem, da bi navadna trava lahko povzročila kakšne čudne stranske efekte, recimo, da si v glavi trezen, telo pa te ne uboga.

Jaz zase vem, da se nobenih opojnih sredstev ne poslužujem, če nisem dobre volje. Če sem slabe volje se pač zjokam in kako drugače potololažim.
evil.gif
Vsekakor pa ni dobro žalost utapljati v odvisnosti od česarkoli.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
OK, lahko ti povem, da si "malo" zgrešil.

Kaj sem pa zgrešil? Govoriš da je za bediranje krivo neko domnevno špricanje trave... jst ti pa pravim, da je v večini primerov bediranje (v smislu da bi se spravu delat samomor ipd.) bolj krivda predhodnega slabega duševnega stanja osebka. Sej je z drugimi drogami isto... folku v lajfu neki ni prov in pol gre zvečer neki na silo žurat pa drogo jemat (po vsej verjetnosti še brez mere)... drug dan pa govori kako je bil slab stuff (čeprav je 10 ostalga folka čist normalno preživel).

Ne rečem da ni možno, da te zabedira zarad slabe robe, ampak v večini primerov je bolj psiha kriva...
 

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
Trave vsak resen diler ne bo šprical, ker bo tako robo prodal samo enkrat in kmalu ne bo mel več komu prodajat. Ganja smokers niso tako neumni, da bi šli dvakrat na led. Se najdejo tudi izjeme, ki kadar je kriza(ni nič drugega za dobit) kadijo tudi to sranje.

Se zadnje čase pojavljajo nove vrste trave t.i. hibridi z izredno visoko prisotnostjo THC-ja, kar lahko pri neizkušenih kadilcih in tistih z malo tolerance povzroča začasno "ohromelost", težave z srcem, dihanjem in podobno.