Kaj vzeti za drugi avto?

jello

Guru
22. sep 2008
9.682
3.567
113
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
je pa predispozicija, da nimaš dialekta in glasu kot stric, ki te vpraša "dobar dan, a bi blo kaj železa"

Ah kje! Že namesto dobar dan se začneš kar dret "ne boš prodao za ove pare nikako". Pa vsakih pet minut resetiraš zgodbo. V prvih treh stavkih kupuješ za ženo, ki ravno dela izpit, potem se zaplezaš in ti je sine invaLid,...če ti vržejo telefon dol, čez dve sekundi kličeš nazaj "prekinulo je" in se dereš naprej...
hysterical-1.gif
 

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Proti ostalim je tale na pol zastonj:

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10139867&show=1&avto=

Aja, nima 150 konj.
cool-1.gif
To, da nima cele konjenice pod havbo me ne moti,.....dejmo pa dat v obzir to, da bom avto v glavnem uporabljal jaz, ker delam manj kilometrine kot žena in se v taka jajčka pri svojih 190 cm in skoraj 100 kilah že bolj težko stlačim, če se pa že, pa potem ni šanse, da se kdo za mene vsede......, zato, v izbor tudi nisem dal raznih C2/1, P106/7....
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
če hočeš, da bo še kdo za tabo sedel, potem pri tvojih merah pač rabiš superba

baba ima cliota, pa je za njo komaj za majhne otroke prostora. pa ima 160cm pa pol manj kil od tebe. res pa otroci sedijo v sedežih in to pobere precej placa.
 

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
S prostorom bomo že nekako, ga ne rabimo velikrat v drugem avtu, bi pa vsaj jaz rad kolikor toliko udobno sedel.........mene bolj zanima kater od teh avtov je "statistično" bolj zanesljiv?
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik Keki pravi:
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Proti ostalim je tale na pol zastonj:

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10139867&show=1&avto=

Aja, nima 150 konj.
cool-1.gif
To, da nima cele konjenice pod havbo me ne moti,.....dejmo pa dat v obzir to, da bom avto v glavnem uporabljal jaz, ker delam manj kilometrine kot žena in se v taka jajčka pri svojih 190 cm in skoraj 100 kilah že bolj težko stlačim, če se pa že, pa potem ni šanse, da se kdo za mene vsede......, zato, v izbor tudi nisem dal raznih C2/1, P106/7....


Ni problema
cool-1.gif


 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Kako je v Nemčiji me ne zanima in nima veze s to temo. Ker pa imamo strokovnjaka takega kalibra ravno na liniji pa lahko napišeš še kako je v ostalih 25 državah v evropi. OP-ju bo močno olajšalo izbiro med cliotom in corso.

Jaz sem pa napisal iz prakse, ko sem sam kupoval in prodajal. Cena na avtonetu je bila vedno želja, realnost pa nekaj drugega. Ne glede na to kdo je bil prodajalec/kuphec, fizična oseba ali preprodajalec.

Glede zadnje cene, še nihče ni umrl če je dvignil telefon in vprašal. Je pa verjetno marsikdo izpustil priložnost ker tega ni naredil.

Zdaj si brihten.... Tudi ti s tem, da daš avto ki je 500 EUR čez budget gor... Daj bodi realen, žalit se ti pa ne pustim. Ja? Napisal si samo, da lahk peš hodim, če ne znam znižat cene. Da jo pa marsikateri sploh ne bo spustil, to pa pri tebi zgleda sploh ni opcija, kajne? In najbolš je klicat po telefonu pa vprašat: A je to zadnja cena? res si resen kupec ja...

Za začuda sem mu celo poslal kak link... In nisem samo pameten tukaj. LP

PS: Tudi zi izredno pripomoreš k odločitvo kateri avto naj izbere.
 

alfie

Pripravnik
5. apr 2013
125
0
16
Ljubljana
Nevem kaj ste pametni but*i ej vsi po vrsti. Tisti, ki mislite pomagat to napišite, tisti, ki pa mislite pametovat pa pejte drgam, vse se mi gravža, ko to berem, res sami idio*i.

Js bi drgač predlagal kakega pežoja bencinarja (razen THP motorja), ali pa Rmegane, bencinar. Stroški so majhni, vožnja pa solidna.
Za drugi avto čisto zadosti, pa še deli so poceni in niso neki pokvarljivi.

Dosti sreče z nakupom
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Ne vem, kaj pol odgovarjaš... Jaz sem napisal, kaj bi se lahko dobila za ta denar... preskoči post, če te tako moti. Žalit se pač ne pustim.

LP
 

der_Starke

Pripravnik
22. jun 2010
881
5
18
Vzhodna - MB
Ksz

Smo meli doma do februarja twinga 1.2 16v prejsnje generacije pa je za voznika zelo prostoren... sam sem pri 190cm sedel ter vozil bp..