Kaj vas v službi vrže iz tira?

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Ko dobiš stranko, ki misli da je vso pamet na svetu pojedla
bonk.gif
In potem taka stranka proizvajalcu/razvijalcu produkta trdi nasprotno od dejstev, ki jih poda... Grrrr
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Taka stranka naj ti bo izziv, sklepam da se spoznas na produkte ki jih trzite; probaj retoricno, taktno, elegantno, snemaj pogovor
wink-1.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Iztiri je mal huda beseda. Včasih mi živc načne šefica, ki ne pozna termina 'dogovorjena ura'. Drugače pa večinoma jaz iz tirov spravljam sodelavca
grin1.gif
.
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Taka stranka naj ti bo izziv, sklepam da se spoznas na produkte ki jih trzite; probaj retoricno, taktno, elegantno, snemaj pogovor
wink-1.gif

Hm, ne vem, če si kdaj že imel opravka direktno z ljudmi. In to ljudmi, ki imajo intelektualno blokado
stupid-1.gif
 

pikec85

Pripravnik
24. jul 2007
840
0
16
38
www.lajsta.si
avstrijski gostje, ki se lomijo z italijanščino, nakar jim prijazno predlagam angleščino, ker italijansko ne znam, potem pa mi za vsako stvar ko jim jo prinesem rečejo grazie, sej ne vem če sm prav napisu ... ma kaki šupki
wink-1.gif
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
jaz delam na telekomu (sklepanje naročniških razmerij, sprejemanje vlog itd...) preko študenta in mi gre najbolj na živce, ko se pride kdo na mene pizdit zakaj mu po dveh tednih še niso priklopli telefona al pa adsla ko nimam nič pri tem zraven
rolleyes-1.gif
...
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik hovi pravi:
jaz delam na telekomu (sklepanje naročniških razmerij, sprejemanje vlog itd...) preko študenta in mi gre najbolj na živce, ko se pride kdo na mene pizdit zakaj mu po dveh tednih še niso priklopli telefona al pa adsla ko nimam nič pri tem zraven
rolleyes-1.gif
...

Kaj pa če jim ne dela net, a rečeš: "A ste že probal resetirat modem?"
hysterical-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
In če reče, "ja", mu odvrneš "kako pa veste, da ste resetirali modem?" oz. "ali sploh imate modem'".

Govorim iz mojih praktičnih izkušenj. BTW - ne nadiram telekomovih akviziterjev, ker mi je nekak jasno, da nimajo pojma, kaj se dogaja. Iz gornjih odgovorov pa je tudi jasno, da ne kličem na 080-1000. Ker se imam preveč rada, da bi si pulila lase...
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
js ne delam na liniji za pomoč naročnikom, ampak na infotočki kjer se sklepajo pogodbe za adsl, isdn, pstn...a pa če hoče kdo naprimer selit telefon al pa kaj podobnega moram jaz napisati vlogo itd... če ma pa kdo probleme z adsljem moree pa poklicat na 0801000, kjer majo res ta standartna vprašanja "a ste že poskusili resetirati modem?"
grin1.gif
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik hovi pravi:

jaz delam na telekomu (sklepanje naročniških razmerij, sprejemanje vlog itd...) preko študenta in mi gre najbolj na živce, ko se pride kdo na mene pizdit zakaj mu po dveh tednih še niso priklopli telefona al pa adsla ko nimam nič pri tem zraven
rolleyes-1.gif
...




Ok, ampak ti delaš tam.. Mislim, si verjetno v prvi bojni liniji ko en povprečen čakajoči na net išče osebo za pritožit se.. je*** ga.



Kot meni reče vrla železničarka (
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
Dogodek izpred par minut... zatopljena sem v svoje delo, v glavnem številke, pa če so indeksi v redu in zakaj se mi tista prekleta formula spet podira... uleti šefica in me začne gnjaviti, da ima probleme z mobilnim telefonom (pred kratkim dobila novega, službenega) in naj ji že vendar zrihtam to zadevo. Nakar se ukvarjam z njo par minut in ji na koncu svetujem, naj pokliče raje koga, ki se na to spozna. Ko odide, porabim par minut, da ugotovim, kje sem ostala in kaj sem delala.
Največji problem je, da dela podobne "vpade" v moj miselni proces večkrat na dan in da delam eno in isto stvar po več ur, namesto pol ure, če bi me pustili lepo pri miru.

Ah, je že malo bolje...
 

Shaedar

Pripravnik
19. jul 2007
99
0
6
Ko 8 ur na dan, 5 dni na teden, poslušaš poonegavljen house, rap, srbski etno, mtv fekalije in ostalo zbruhano drisko. Ampak to še ni najhuje. Potem se recimo spomniš, da bi lahko tudi ti pristopil do jebenega pcja s ******* muziko in si mogoče zavrtel komad ali dva. Mislite da uspe ?
 

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
nesposobni sodelavci, ki jim 30x poveš isto stvar in te potem 31-ič spet isto vpraša.
bonk.gif

in pa nesposobno vodstvo, ki zaposli takega delavca (no, v mojem primeru je to sodelavka) - in potem na naše pripombe ne reagira. "saj bo... vsi smo bili enkrat frišni..."
ja, ma ne po pol leta!!!!
bonk.gif


hja, danes mi je pa res dvignilo pritisk v službi...

no, sicer pa imam na srečo vse ostale sodelavce prav fajn
grin1.gif
 

Domzalcan

Vzoren Državljan RS
22. jul 2007
228
0
16
41
Domaležale
Iz tira? Najbols me razjezi počasen voznik na avtocesti. Ker sem voznik tovornega vozila...se po AC ponavadi peljem 90kmh do 92kmh...ker več nažalost ne gre. Po nemciji pa so povsod table za prepoved prehitevanja za tovorna vozila... No in kaj se zgodi, sploh zdaj ko je največ dopustnikov. Zaradi nekoga ki ima pripeto počitniško prikolico... in se vozi 75kmh po AC dobesedno znorim. Kaj naj naredim? Njemu se ne mudi... meni pa, ker mi jemlje čas...


Tako se je dogajalo tudi ta teden ko sem šel v Švico... in potem vidis to:




Ko se pelje dobrih 82kmh...


Jap, tak je moj šiht...
smile-1.gif
 

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
Najbol me vrze iz tira,ko me dajo delat na Up15 in na Bitzerja,nekoga ki pa tam dela ze 10 let,ga pa dajo na Salmsona.