Kaj se dogaja s CIGARETI???

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.326
113
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Ja, toliko ji je že nehalo kadit, da so se ustrašili za prihdke in so preparirali z nečim, kar močno ojača zasvojenost. Stranska posledica je sicer, da cigaret ugaša, ampak to so pa s predpisom o požarni vrnosti kajenja rešili.
evil.gif

Upam, da še vam jebenim novinarjem omejijo testna vozila na 130 km/h. Itak ste že izrojeni.
Kaj te muci zadnje case?

Z lune je vidno da je SJTV1 sarkasticen in se dela norca iz teorij zarote.

Dej nakuliraj se malo, vcasih nisi bil tak. Vsaj na forumu ne ...
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Ja, toliko ji je že nehalo kadit, da so se ustrašili za prihdke in so preparirali z nečim, kar močno ojača zasvojenost. Stranska posledica je sicer, da cigaret ugaša, ampak to so pa s predpisom o požarni vrnosti kajenja rešili.
evil.gif

Upam, da še vam jebenim novinarjem omejijo testna vozila na 130 km/h. Itak ste že izrojeni.
Kaj te muci zadnje case?

Z lune je vidno da je SJTV1 sarkasticen in se dela norca iz teorij zarote.

Dej nakuliraj se malo, vcasih nisi bil tak. Vsaj na forumu ne ...

Jaz naj se 'nakuliram', SJTV1 pa govori o zasvojenosti. Vem o kateri zasvojenosti SJTV1 misli.

OK, se jaz umikam, vi pa pridigarja poslušajte. Že moj avto 'žre' 2 litra manj kot ta pridigar talibani. AM pa sploh več ne kupujem. Preveč je jamranja.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.933
1.095
113
www.adriamedia.si
Tebi se je pa res nekaj poslabšalo.
A cigarete zasvojijo? Ja (vem iz prve roke). A ni bila zabavna teorija zarote (dajmo jih še bolj navlečt pod pretvezo požarne varnosti)? Meni se je zdela. Očitno nekaterim drugim tudi.
Če pa ti v tem vidiš kaj več, kot sem napisal, pa to ni moj problem. In ker očitno sam ne vem, kaj mislim, mi zaupaj, na kakšno zasvojenost sem mislil ... Razen že omenjene.
Mater, težko je z ljudmi brez smisla za humor.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.326
113
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Ja, toliko ji je že nehalo kadit, da so se ustrašili za prihdke in so preparirali z nečim, kar močno ojača zasvojenost. Stranska posledica je sicer, da cigaret ugaša, ampak to so pa s predpisom o požarni vrnosti kajenja rešili.
evil.gif

Upam, da še vam jebenim novinarjem omejijo testna vozila na 130 km/h. Itak ste že izrojeni.
Kaj te muci zadnje case?

Z lune je vidno da je SJTV1 sarkasticen in se dela norca iz teorij zarote.

Dej nakuliraj se malo, vcasih nisi bil tak. Vsaj na forumu ne ...

Jaz naj se 'nakuliram', SJTV1 pa govori o zasvojenosti. Vem o kateri zasvojenosti SJTV1 misli.

OK, se jaz umikam, vi pa pridigarja poslušajte. Že moj avto 'žre' 2 litra manj kot ta pridigar talibani. AM pa sploh več ne kupujem. Preveč je jamranja.
Jaz ne razumem kaj ti SJTV-ju ocitas. Res ne. Ocitno si nekaj med vrsticami prebral kar meni ni uspelo.

In ja, vcasih takih izpadov s tvoje strani ni bilo. In nisem ti rekel da se nakuliraj ampak sem te vprasal kaj te muci. Vzemi to vprasanje dobesedno in povej kaj te muci, da si tok napet in zivcen.

Ker te normalno ne poznamo takega.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Zanimiv je tale stavek v članku iz Dnevnika:

Kakšnih večjih stroškov pri tem na Tobačni ne predvidevajo. "Gre za drug tip papirja in tudi če bi pri tej menjavi prišlo do kakšnih stroškov, se bomo prilagodili, tako da se cena cigaret zaradi tega ne bo povišala," je še dodala Brezovar Papeževa.

Torej ker so večji stroški zaradi teh papirčkov bo trpela kvaliteta tobaka. Pri embalaži namreč ni videt, da bi kaj šparali, prej nasprotno,
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Apollo8.

Ne bom trdil, da se nisem kaj spremenil (konec koncev sem na zavodu), vendar opažam razlike v obnašanju ljudi in tu sem opazil ogromne razlike, ne le v komunikaciji, že osnovni pristopi se spreminjajo. To, glede SJTV-jevega komentiranja glede cigaret, sem komentiral glede na dejstvo, 'le čevlje...'.

Si za, da bi v kratkem organizirali kak meet?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.326
113
za meet sem zmeraj, sam da mam cajt.

A bo pocas cajt za kruhke? Al pa kej bolj proti trojanam, da se se z vzhodnjaki povohamo?
smile-1.gif