Kaj se dogaja na T1 ADSL?

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
Že nekaj dni imam probleme z ADSL-jem na T1. Dela, pa ne dela, pa dela, pa ne dela. Tile trenutki nedelovanja so res kratki, samo vseeno moteči. Ima še kdo probleme? Kdo ve, kaj se dogaja?
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Če za trenutek pustimo teorijo zarote....
rolleyes-1.gif


...in poskusimo biti bolj konstruktivni:

Si že klical na support? Kaj so rekli?

Imaš direktno povezavo modem/računalnik, imaš več rač. priklopljenih?
 

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
Na Telekomovem sajtu piše (9.1.) da je občasno moten dostop do internetnih storitev zaradi tehničnih težav in da jih bodo v najkrajšem času odpravil. Mene zanima, kaj so te tehnične težave oz. bolj, kdaj bo spet ok. Edvard, kje si pa to zapisal - nisem opazla, pa sem gledala, preden sem postala, če že kdo razpravlja o tem.

Ja, pa problem je tud s telefonsko linijo, sam to mi je itak vseen.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Evo, isto dela meni. Dela, potem pa začne lučka utripat in sem minuto brez neta. Potem spet dela 10min pa se spet ponovi. Klical support, prišel tehnik ko me ni bilo in okrivil router.
bonk.gif


(sem probal brez routerja pa je ista pašta, da ne bo kdo pametoval; utripat začne lučka WAN, tko da ni možno, da bi bil router kriv ...)
 

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
Pri nas tudi bil tehnik, gledal tudi router, pa potem okrivil napeljavo v hiši (od začetnih problemov pred nekje 4 leti nismo imel problemov), pa klicaril, pa potem na koncu rekel, da bodo še neki drugi osebki klical. Še čakamo klic. Problemi še zmeri. Sicer pa zdaj na Telekomu pišejo tudi o problemih na ATM.

Zdaj niti ne vem več dobro, kako dela-ne dela. Vsak dan probam, ko imam dovolj, se pa prek Mobitelovga Huaweia priklopim, če je frej, ker je od moža. Samo za vedno pa ta rešitev ni.