Kabel za kuhalno ploščo

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.606
8.930
113
A, do tega zaključka si prišel? Priden nabijalko. Poprosimo uporabnika jezek da slika varovalke, da boš nehal nabijat, al ne rabiš, kot drv nisi rabil met slikanih? Takrat si čudežno nehal zajebavat. Boš tudi tokrat?
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.606
8.930
113
Vidim pa tam v sosednji temi, da se ne spoznaš sam na štrom, ampak tud na medicino. Aja ups, tam ne rabiš oziroma ne priznavaš met izobrazbe, kle zahtevaš vpis v IZS....
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.244
3.389
113
Kaj majo drva veze z varovalko? Aja, to si ti, sem pozabu komu odgovarjam, si pač hitr užaljen. Drgač pa ne zajebavam, samo rad bi, da razložiš stvari, ker ti jih veš. Na vsa postavljena vprašanja se izmikaš. Čist po tvoje, ko nisi zihr. Zgleda, da si tud tista dva drata narobe zlotal. :aplauz:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.606
8.930
113
Drva so pač zgolj primer tvojega neizmernega norčevanja in nabijanja, kjer nisi imel pojma (dokazano) na več ravneh, ne prvič. V bistvu bereš površno in se obešaš zgolj na to kar ti paše, pač zezaš, očitno se ti je lajf postavu nazaj in maš spet čas zajebavat ljudi okol sebe. Sem tebe vprašal, ker si bolj strokovno podkovan (vpis v IZS), zakaj prodajajo in vgrajujejo tripolne varovalke, jest sam vem da se jih vgrajuje v trifazne priklope in se mi zdi to logično za trifazne priklope (izpad faze pri trifaznem motorju recimo), podobno kot vsak povprečen elektro inštalater. Ti, ki si pa vpisan v IZS kot elektro nadzornik pa moraš iz glave izstreliti pravilnik po katerem je to potrebno, ali pač ni, to je vse.
Obesil si se pa ravno na opis izvedbe v 10 let starem blokovskem naselju, se pravi ko so za štedilnik pripeljane tri faze, katere so priklopljene na tripolno varovalko (varovalko s kajlo po domače). Seveda pa ti, ki si vpisan v IZS veš da se ta hip 100% izvaja nadzor nad gradnjo večstanovanjskih zgradb in taka izvedba ni mogoča. V to pač ni dvoma, ker ti že veš.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.244
3.389
113
Spet si zabluzil. Kaj te zdej IZS boli? Sem ti samo dopovedal da ne veš, oz če pa veš pa povej. Pa nisi, in si raje drva zraven v debato zvleku. O 100% si se ti zmislu in to tupiš do onemoglosti. Lahko mi pa daš citat, kje sem to napisal.
Še vedno pa nisi odgovoril na zastavljena vprašanja. A se moraš prej z asistentom za šankom dobit? :valjamse:
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.646
1.258
113
A loh en razlozi kaj je fora sploh kajle? Se to ne sme? Nase naselje je bilo (baje) eno izmed bolje nadziranih in izvedenih. Imam tudi zajeten fascikel dokumentacije, posebno mapo za elektro instalacije, podpisane z nekimi ingi... A je to vse fejk? A dejansko pravite da izvedba 3 varovalke s kajlo za stedilnisko dozo 10let nazaj ni bila dovoljena? Ne zajebavam, vprasam. Doma poslikam varovalke in elektro shemo in objavim
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.606
8.930
113
A loh en razlozi kaj je fora sploh kajle? Se to ne sme? Nase naselje je bilo (baje) eno izmed bolje nadziranih in izvedenih. Imam tudi zajeten fascikel dokumentacije, posebno mapo za elektro instalacije, podpisane z nekimi ingi... A je to vse fejk? A dejansko pravite da izvedba 3 varovalke s kajlo za stedilnisko dozo 10let nazaj ni bila dovoljena? Ne zajebavam, vprasam. Doma poslikam varovalke in elektro shemo in objavim
S tisto varovalko ni nič narobe, edini, ki je rekel, da je je nabijalko, zdej ti pa noče povedat kaj bi blo narobe s tisto varovalko.
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.606
8.930
113
Ne, na wifi bi jo priklopil in zraven montiral motorsko zaščitno stikalo in na varovalko trojčka montiral šino. (By jezek)

"Majstri" za štrom so zadnja leta postali biser, sploh v privat firmah. Do včerej so papriko pobiral, pol pa čez noč postali majstri električarji. V blokovskih naseljih je izvedba taka, kot jo je projektant sprojektiral in je prilagojena kvadraturi stanovanja. Ni predvideno v garsonjero postavit 20kw indukcijo. Tam je ob gradnji tudi ustrezen nadzor. V privat bajtah pa vidiš svega i svašta, med drugim tudi šine na trojčkih.
Kle se delaš direktno norca v svojem prepoznavnem stilu iz človeka, ki pač reče da je šina čez potegnjena, kot stručko bi lahko samo rekel človeku, da gre za tripolno varovalko, sam ne, ti filaš ego. Pa spet operiraš s priimkom. Za to si že bil na hladnem, bi bil rad še enkrat? Pa nisem prav nič užaljen, sam tvoj nabijalni način mi gre na jetra.
Pa prosim še za podatek, koliko gradbenih projektov si pa ti zaključil v zadnjih treh letih, pa številka IZS me zanima, lohk sam prva in zadnja številka, do takrat si pa zgolj nabijalec....
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.606
8.930
113
Vegrad.... :valjamse: :valjamse:

No zdej pa mal resnosti:

Dej greva po vrsti:
Pri koliko projektih si sodeloval kjer je bil udeležen elektro nadzor v zadnjih ajde treh letih?
Kako zdej, a ti ni več do resnosti? Moje število projektov v katerih sem sodeloval sem ti z resnostjo napisal, ti si pa privlekel v temo IZS, zdaj pa še ti napiši, če ti je do resnosti. Vem da ne boš, ker je tvoj odgovor 0. Nimam kaj prebolet, sam ti si s svojim zezanjem zasvinjal temo, kot po navadi zaserješ vsako, ko se obesiš na določeno oseboo in začneš s prepucavanjem.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.244
3.389
113
Zadnjih 27 let, sami veliki projekti. Predihal in preživel Vegrad, SCT, Kraški zidar,.... same bisere od firm, miljaužnt privatnikov in še sem tuki. Prebavil en kup takih operativcev, kot si ti, ki vejo. :valjamse: Štejem jih ne, ker nimam nič od tega.
Vem pa, da bi se ti neznansko rad dokopal do informacij o meni, pa se ne moreš in to te žre. Že en cajt.
No in kaj zdej?
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.646
1.258
113
A lahko vidva pofukanca napiseta kak kabel gre na indukcijo 7, 14 in 20 kW?