Julij, 10-14 dni, do 2,5k EUR po osebi

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Torej, kot naslov pove: z boljšo polovico bi šla rada nekam v tople kraje, datum je od nekje od 5. julija naprej, časovno najraje za 14 dni, budgeta je nekje do maksimalno 2,5k € po osebi (obvezno z vključenimi vsemi taksami!).

Pogoji so naslednji: obvezno topli kraji, hotel vsaj 4*, najraje polpenzion ali all inclusive. Morebitna lastna organizacija, krožna pot ali treking naju ne zanimajo. V bistvu bi šla rada poležavat na plažo, na kakšen izlet, rentat kakšen avto, za boljšo polovico lahko tudi shoping
grin1.gif
...

Odhod je lahko tudi z Muenchna, Graza ali Celovca, ni nujno da je Brnik. V kolikor pa bo odhod nekje iz Nemčije, pa destinacija seveda ustrezno nekaj manj denarja, ker bo potem nekaj stroškov tudi za benz do letališča in nazaj.

Kar sem gledal sedaj sam po Neckermann Resien ali po FTI-ju:
- Dubai 14 dni dober hotel cca. 2k € (verjetno dolgčas 14 dni, razen shopinga?)
- Zanzibar ali Mauritius (takrat imajo dol zimo, verjetno ne bo prevelike vročine)
- Grčija Kreta (sicer sem bil že 2x v Grčiji, na Kreti pa še ne, ta destinacija bi bila kul, ker je blizu, kombinacija žuranja in poležavanja, rentanje avta...)
- Mehika Cancun
- Maldivi (cenovno so že rahlo nad budgetom)

Za vse predloge sem dovzeten, zaželjeno je, da mi daste zraven tudi kakšen link do destinacije, hotela...
cool-1.gif


Hvala vsem.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Izven tvojega okvira pa vendarle: Karibi?? Samo treba it jeseni oz sedaj
smirk-1.gif
Šnorklanje, all inclusive ponudba da ne veš kam dat itd.. Oz Kuba, da še mal naokoli skočiš.

Pač sam sm mnenja da poleti je vseeno kam greš ker mamo že tukaj toplo, splača se nekam it ko je mraz pri nas
grin1.gif


Drugače pa večino boš dobil iz Munchna, kar pa sploh ni problem. Vlak je 70€ po osebi (povratna), avto za 2 osebi te pa tut približno enako pride. Parkiranje na letališču more bit tm cca 70 € za 14dni, zravn benz in vinjeta+tuneli.

Zelo priporočam da si ogledaš kaj na odklopu ponujajo. Je sicer res da je bolj lastminute, vendar je fajn pregledno itd tako da se najde marsikaj.

Od tvojih želja, bi si izbral Maldive, cca 1800€ po osebi, 14 dni all in. Samo nimam pojma kako je takrat z vremenom. Poglej mal na stran od lonely planeta. Da ni kkšn dež takrat.

Recimo, 7.7.09

Maldivi primer

 
Nazadnje urejeno:

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Super, hvala ti za pomoč.
cool-1.gif


Odhod na destinacijo je med 5. in 15. julijem, drugi časovni okviri na žalost ne pridejo v poštev.
crazy1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
No, pol pa označi ta datum na odklopu pa malce pobrskaj
smirk-1.gif


Oni so itak posrednik aranžmajev in se res lahko vse zmeniš z njimi, kar koli te zanima
smirk-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Sam bi ti predlagal mogoče Indijo - Goa, res pa je da je v tem času monsunsko obdobje, kar pomeni kako nevihto, popoldan. To ni tista monsunska celinska Indija, ki jo poznamo, da bi samo deževalo. Zna biti tudi povsem brez dežja.

Od drugih destinacij, ki jih omenjaš pa sem skoraj najbolj za Dubai, dolgčas ti ne bo, ker imajo veliko kompleksov namenjenih zabavi npr. smučišče, benetke v malem, umetne otoke...., drugi dve opciji po mojem okusu bi bili pa Zanzibar ali Mauricius, ozri pa se še malo za Madagaskerjem.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Vse sanjske destinacije bi jaz preskočil zaradi deževnega obdobja. V potšev lahko pride samo Bali - tukaj ni deževnega obdobja.
V Dubaju nimaš kaj za delat.
So pa res Karibi in ostalo v tem času cenejši.

lp,
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik chlovecek pravi:
kaj pa Sejšeli? za predviden denar lahko komot kaj dobiš
Sejšeli so nad predvidenim budgetom, ker 2,5k je zgornja meja z letalskimi taksami vred.
Sejšeli pa se pri taki ceni okol šele začnejo brez letalskih taks.
crazy1.gif
 

chlovecek

Pripravnik
21. jul 2007
95
0
6
preko agencij že, drugače letalska karta pride ok. 1000, za 1500 ali manj pa dobiš za 2 tedna bungalov na La Digue, kjer je polovica najlepših plaž sejšelov - samo pač moraš sam si zorganizirat