jubolin p25 na staro steno

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Med vsakim nanosom namazes z emulzijo, drugace se zna pri beljenju lusciti nanos in je potem celo sranje to popravljat.
Najlazje se naucis delati ob ogledu posnetkov na youtube, ker se lazje naucis ob gledanju kot ob branju.
Pa kar pogumno, se vsak je prvic kaj zasral, naslednjic bo bolje, na napakah se ucimo :) se dobro da obstaja smir papir ;)
Ce nimas casa in se ti mudi je bolje placati malarja, ce imas cas in voljo do dela potem se splaca delati sam prisparas kaksen evro.
 

FCB1986

Pripravnik
1. feb 2020
30
8
8
Pozdravljeni, lotil sem se malo kitat stene in zdele izbira brusilni strojcek ker se mi neda "rocno" brusit. Ne bom kupil taveliko zirafo, ampak nekaj podobnega fleksu da lah u roki drzim.

Tega sem najdu

pa se tega

Razlika je u moci in vrtljajem. Ne vem, ali je boljse da ima vec moci in vec vrtljajev ali pa manj? Za moc je ze verjetno bolse da ima vec, vrtljaji me pa mal begajo ker da pobrusi kit ne rabi glih ne vem koliko stevilo vrtljajev, ali se motim?
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
To bi pa tudi jst rabil. Sploh nisem vedel, da obstajajo ročni:)
Ledice zgledajo fency, ali so res uporabne?
Interdiskontov ima 225mm plošče, kar imajo tudi velike žirafe. Predvidevam, da je dost lažje nabavit brusne paprije?
Če boš nabavil in uporabil, javi kako si zadovoljen. In ali prodaš za pol cene ;)