Joker R.I.P.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Saj pravim, ne vem vsega, ampak kolikor sem slišal (lahko je rekla, kazala) naj bi se revija pokrivala, problem so drugi grehi založnika.

Jest imam tudi neke podobne informacije - da naj bi revija poslovala solidno, probleme je imel založnik,m zaradi drugih projektov.

Saj če tako pogledaš, sta Febo in Sneti naredila vse sama: napisala tričetrt revije, Sneti je zadevo lektoriral, David pa postavil za tisk. Marsikateri cajtng da za to velike denarje.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Kako pa je z nakupom blagovne znamke od podjetja v stečaju? Je obvezno javna licitacija ali lahko stečajni upravitelj proda znamko zainteresiranemu kupcu mimo tega?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
Kdaj pa so ostali zbežali,

zdaj že par let sicer nisem odprl revija, ampak pred leti, takat ko je bila v polnem zamahu..10 let nazaj recimo.. je bilo piscev še pa še još.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.858
3.882
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Saj pravim, ne vem vsega, ampak kolikor sem slišal (lahko je rekla, kazala) naj bi se revija pokrivala, problem so drugi grehi založnika.

Jest imam tudi neke podobne informacije - da naj bi revija poslovala solidno, probleme je imel založnik,m zaradi drugih projektov.

Saj če tako pogledaš, sta Febo in Sneti naredila vse sama: napisala tričetrt revije, Sneti je zadevo lektoriral , David pa postavil za tisk. Marsikateri cajtng da za to velike denarje.

A misliš izraz delektoriral, ker lektoriran joker nikoli ni bil!
evil.gif


Sicer pa revija in vse ostalo zraven živi od začetka na eni in isti fori .. so pač bili unikum, ampak dolgočasni v svojem unikumu. Skratka ostali so na nivoju neke najstniške generacije in se niso niti prilagajali novim generacijam ampak furali svoj vporedni arhaični tinejđerski svet. Zanimivo za enkratnega bralca, ampak neduhovito po prebranih par številkah ko dojameš okvirje kokona v katerem živijo avtorji (sam sem si glavne akterje vedno predstavljal kot neke mozoljaste nedorasle osebke, ki živijo pri starših in 95% dneva zabijejo ob igranju igric).

Pomojem so živeli samo od rednih naročnikov ki so bili na umsko (socialno) istem nivoju oz. so pripadali generaciji, ki so se ji zdele te fore inovativne, pa jim je bilo cool občasno zaplavat v pravljični svet jokerja.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Saj pravim, ne vem vsega, ampak kolikor sem slišal (lahko je rekla, kazala) naj bi se revija pokrivala, problem so drugi grehi založnika.

Jest imam tudi neke podobne informacije - da naj bi revija poslovala solidno, probleme je imel založnik,m zaradi drugih projektov.

Saj če tako pogledaš, sta Febo in Sneti naredila vse sama: napisala tričetrt revije, Sneti je zadevo lektoriral , David pa postavil za tisk. Marsikateri cajtng da za to velike denarje.

A misliš izraz delektoriral, ker lektoriran joker nikoli ni bil!
evil.gif


Sicer pa revija in vse ostalo zraven živi od začetka na eni in isti fori .. so pač bili unikum, ampak dolgočasni v svojem unikumu. Skratka ostali so na nivoju neke najstniške generacije in se niso niti prilagajali novim generacijam ampak furali svoj vporedni arhaični tinejđerski svet. Zanimivo za enkratnega bralca, ampak neduhovito po prebranih par številkah ko dojameš okvirje kokona v katerem živijo avtorji (sam sem si glavne akterje vedno predstavljal kot neke mozoljaste nedorasle osebke, ki živijo pri starših in 95% dneva zabijejo ob igranju igric).

Pomojem so živeli samo od rednih naročnikov ki so bili na umsko (socialno) istem nivoju oz. so pripadali generaciji, ki so se ji zdele te fore inovativne, pa jim je bilo cool občasno zaplavat v pravljični svet jokerja.

Me veseli, da se je oglasil intelektualec, ki lahko zviska gleda na druge, ki smo bolj pocasne pameti in nam je dolocena stvar bila vsec.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.858
3.882
113
Ja jst sem bral v OŠ moj mikro in monitor, to sta bili recimo računalniški reviji za intelektualce. Za igrice sem bral SwPower. Sošolci ki so bral Jokerja (se jih spomnem ker so se režal ob vsaki butasti izjavi napisani noter) so potem končali tiste skrajšane programe 3+2 in šli delat v fabriko. Skratka joker vs moj mikro je bil kot mikijev zabavnik napram national geographic magazine!
evil.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Revija za resne (dolgočasne) ljudi. V imenu se skriva resnica: why so serious?!
hysterical-1.gif

Men nikol ni potegnil(a), pa sm glup ko ku*ac.
 
Nazadnje urejeno:

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Ja jst sem bral v OŠ moj mikro in monitor, to sta bili recimo računalniški reviji za intelektualce. Za igrice sem bral SwPower. Sošolci ki so bral Jokerja (se jih spomnem ker so se režal ob vsaki butasti izjavi napisani noter) so potem končali tiste skrajšane programe 3+2 in šli delat v fabriko. Skratka joker vs moj mikro je bil kot mikijev zabavnik napram national geographic magazine!
evil.gif

O Presneto care, pol si verjetno pocasi intranet dobil in si na wikipedijo presaltal, kjer si ostal do danes, saj je zate nepredstavljiva zakladnica znanja za sranje po alterju.
Btw, mogce sm v lajfu 3 jokerje prebral, sem mel tudi jst rajsi SWpower, samo mi gre pa na [cenzura] k na podlagi Jokerja sklepas kolk intiligentna je oseba.
 
Nazadnje urejeno:

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Uau res, jaz nisem koncal 2+3 pa tudi svojo firmo imam kjer zasluzim kaksen cent nad povprecjem pa mi je joker kul in sem bil narocen...
Dobro, da je propadel drugace bi ga ob tem spoznanju da je to revija za bedake moral odnarociti.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Našteto ni v vzročni zvezi z inteligenco
smile-1.gif

To je sicer res, ampak sem na iq testih bil precej nadpovprecen... pa vseeno berem jokerja, tako da al testi lazejo al se pa nas alteras moti in pise bedarije.
cheer.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.858
3.882
113
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Ja jst sem bral v OŠ moj mikro in monitor, to sta bili recimo računalniški reviji za intelektualce. Za igrice sem bral SwPower. Sošolci ki so bral Jokerja (se jih spomnem ker so se režal ob vsaki butasti izjavi napisani noter) so potem končali tiste skrajšane programe 3+2 in šli delat v fabriko. Skratka joker vs moj mikro je bil kot mikijev zabavnik napram national geographic magazine!
evil.gif

O Presneto care, pol si verjetno pocasi intranet dobil in si na wikipedijo presaltal, kjer si ostal do danes, saj je zate nepredstavljiva zakladnica znanja za sranje po alterju.
Btw, mogce sm v lajfu 3 jokerje prebral, sem mel tudi jst rajsi SWpower, samo mi gre pa na [cenzura] k na podlagi Jokerja sklepas kolk intiligentna je oseba.

Na podlagi Jokerja nič ne sklepam o avtorjih, najbrž pa nisi nikoli prebiral Mn3njalnika kjer so dotični osebki (avtorji v reviji) kazali svoj intelekt in superiornost napram raji, hkrati pa kazali tipične znake svoje majhnosti. Skratka če se te osebe nebi izpostavljal kot so se, jih tu niti nebi omenjal kot sem jih.

Sočnih podrobnosti o tem teamu imaš pa en kup, jih niti nebi našteval tule.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Kako pa da si prebiral mnenjalnik, ti je uspelo znizati svoje standarde?
evil.gif


Pa daj prosim eno socno podrobnost, da se mi izvemo kaj. Pa se enkrat, osebno mi je tomsic bolj kot ne antipaticen, sergej mi je bil pa vedno faca, pripravljen pomagati in na kaksno zanimivo debato.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
To pa res ne vem, sem pa bil zravenkakih 15 let nazaj, ko ga je na rudniku scat peljal en mulec v imprezi
evil.gif

Takrat pa je bil ponos mocno ranjen.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Dve je mel, bela Joker, črno pa je od mojga soseda kupil, lancia je bil pravi lah
smile-1.gif

Impreza je bistveno novejša in verjetno več ps
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Dve je mel, bela Joker, črno pa je od mojga soseda kupil, lancia je bil pravi lah
smile-1.gif

Impreza je bistveno novejša in verjetno več ps
Saj ravno to, takrat je pametoval, da jo je spimpal in da je dal izmeriti koliko konjev ima in ne vem kaj se vse. Potem ga je pa mulo (s sicer novejso)imprezo scat peljal, pa ni bila najmocnejsa, vem da je imela Lancia kao vec konjev no.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Lahko pa da je bila Impreza tudi spimpana. Samo takrat (cca 22let nazaj) imet 2 Integralki ni ravno mačji kašelj. Ena je bila starejša in ena novejša...kot, da bi danes imel enega BMW M3 in enega M4
cool-1.gif