Jo-Jo

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
A kdo ve kje se bi dalo kupit kakšen malo kvalitetnejši primerek te igrače. Zaželjeno je da bi imel ležaje notr.

Zvezdice padajo za vsak dober odgovor
cheer.gif
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
V ljubljani za ljubljanico.. na tisti strani ko je maček greš proti toku skor do akademije za glasbo.. tam je taka mičkena trgovinica z 'pametnini' igračami, žonglersko opremo in podobnim.. majo malo boljše mašince tudi.. nimam pa pojma kak se ji reče...
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Črna luknja mislim da je
wink-1.gif
. Sicer pa bi jojote mogla imet vsaka boljša trgovina z igračami. Niso pa tako poceni, vsaj taboljši ne...
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Se spomnim kako so bili včasih popularni, so jih meli skoraj v vsaki trgovini :D
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Črna luknja mislim da je
wink-1.gif
. Sicer pa bi jojote mogla imet vsaka boljša trgovina z igračami. Niso pa tako poceni, vsaj taboljši ne...

ne ne ne, čra luknja je na poljanski.. to je na bregu ljubljanice čist.. mislim da se ji reče 'to je to'.. tam sem jih gledala zadnjič..
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Jest mislim, da bi za 10-15€ skorajda moral dobit enega spodobnega, z ležajčki. Seveda lahko zapraviš tudi več denarcev.

Evo, nekaj sem še našel: klik.
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
ko smo že pri pametnih igračah.. kaj se kdo ukvarja z žongliranjem, diaboli, poji in podobno zabavnimi pripravicami?

meni je prav fajn to.. mam namen nove žogice kupit pa obroče ko sem lih v tujini, sam sem pozabla kje v mestu sem vidla trgovino
grin1.gif