Jinx - Križanke

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Je bil kdo "naših" včeraj zvečer na koncertu fantastičnih Jinx -ov?
cheer.gif




Moram reči, da me je koncert navdušil, odigran je bil skorajda perfektno, vidi se že na daleč, da so glasbeni profesionalci...

Vse je izzvenelo zelo, zelo melodično, poslušljivo ter zapeljivo!
aplauz.gif




Pevka pa je tako ali tako razred zase, unikaten vokal, ki jo naredi še bolj posebno.

Sicer ne koketira z občinstvom, izgleda na prvi pogled malce zadržana, vendar pa vsa ta čustva nadomesti s svojim glasom...
shocked-1.gif








Za konec bi samo še dodal - Hočemo još!











 
Nazadnje urejeno:

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
ja jinxi so super!!
aplauz.gif

mal sem bla razocarana nad folkom- sm bla ze na njihovih koncertih, ko so ljudje bolj "sodelovali" in je bilo posledicno tud boljs vzdusje...
sm jaz itak zmeri uzivam
smile-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Žal se na vsakem koncertu najde veliko firbcev, ki tam pač morajo biti, čeprav izvajalca sploh ne poznajo.
Največji je užitek, ko si na koncertu izvajalca, katerega prav vse pesmi poznaš
aplauz.gif
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
ja res je...
sm je pa smesno, da placas karto za nekaj kar ze poznas , pa pojes zraven vse komade...
grims-1.gif
 

frika

Pripravnik
2. okt 2007
43
0
6
Fajn je blo. To mi je cool, da špilajo pol novih, pol starih komadov, ker če so sam novi, potem je bv. Na začetku je blo sicer malo "hladno" vzdušje, na koncu se je pa ful razživelo ... Ne vem, a je pri njih tko običajno, da so tko ful na izi? To je bil moj prvi njihov koncert ... Pa same lušne tipe majo (za bejbe boste dečki povedal
wink-1.gif
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik frika pravi:
Ne vem, a je pri njih tko običajno, da so tko ful na izi?

Pa same lušne tipe majo (za bejbe boste dečki povedal
wink-1.gif

Tko "na izi" bit na koncernem odru ni ravno preprosto, sploh pa ne pred nabito polnimi Križankami!!!
shocked-1.gif

Vidi se, da gre za odlične glasbenike, ki dobro vedo kaj delajo in so z dušo predani glasbi.


Jah, o bejbah...

Pevka Yaya je meni osebno preprosto super babnica, s prodornim glasom, ki te resnično presune.
Nekateri boste oporekali, da ni ravno super lepotica ima pa tisto nekaj, kar ženske naredi čarobne, magične.
Je zelo šarmantna, na trenutke malce plaha a po drugi strani vokalno tako močna. Na odru deluje nedostopno in ne koketira veliko s publiko,
a se toliko bolj se posveča nastopu samemu.
Vidi in čuti se na daleč, da je globoko v sebi prava umetnica (drugače je slikarka) in, da je bistvo glasbe v njej sami ne pa v razkazovanju teles na odru...
grims-1.gif



Lp...