Jezero

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
Sem pobingal na hitro.....

spoiler:

kaj so res na koncu v zadnjih 5 minutah kr enega dobili.


Pri skandinavcih, bi vsaj kak mindblown pričakoval na koncu, vsaj da bi jih njegova žena pobijala :D Če so že sneg in to ponucali not.

Je pa zanimivo, kako je avtor sebe preslikal noter..... nočno laufanje ob cesti, alpinist etc.....
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
EPMXYO2WsAA3Zc7.jpg


EPMXbtvWsAAUFCa.jpg

rtv produkcija pa samo en okajen, to nekaj nebo stimalo. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8 in Kamele0N

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
Torej.....

jupol:
Dekana je na koncu čisto po naključju ubil sodelavec (verjetno bi ga tako ali tako, če bi bila že prej preiskava ali ne).

Punca na začetku je bila od enega mafijaša katerega spoznamo 5 min pred koncem.

Ostalo je bilo pa 5 delov bluzenja. Se ne maram šinfat samo to je blo zlo nepovezano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
točno to, 5 delov popolni BS, razen šolskega seksa, ki se je pač moral zgodit, ker je imel birsa tečno babo. In to je to. Preobrat v 20 sekundah, in so vse nagruntali. V boljših serijah so vsaj tvisti v vsakem delu. Kot že prej omenjeni killing v vsakem delu je nek twist, ko je že vse rešeno pa spet ni, pa vseeno korak bližje rešitvi.
Ampak okej, za SLO razmere je to presežek, tako, da kar tako dalje. Neka čunga lunga pride zdaj v nedeljo, z vsaj nekaj istimi igralci... Pa da vidimo.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Meni je bila nadaljevanka všeč, je pa res da je konec kar na enkrat prišel. Vsekakor boljše, kot usodno vino ali pa ona reka ljubezni ali kaj je že bilo pri konkurenci.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
točno to, 5 delov popolni BS, razen šolskega seksa, ki se je pač moral zgodit, ker je imel birsa tečno babo. In to je to. Preobrat v 20 sekundah, in so vse nagruntali. V boljših serijah so vsaj tvisti v vsakem delu. Kot že prej omenjeni killing v vsakem delu je nek twist, ko je že vse rešeno pa spet ni, pa vseeno korak bližje rešitvi.
Ampak okej, za SLO razmere je to presežek, tako, da kar tako dalje. Neka čunga lunga pride zdaj v nedeljo, z vsaj nekaj istimi igralci... Pa da vidimo.

meni je zanimivo, v tujini igralci zavračajo vloge da se ne pojavljajo prepogosto al pa da niso type casted, naši siromaki pa vzamejo vsi vse kaj lahko dobijo zgleda, niso neki honorarji močni verjetno :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
itak, pa potem še za vsako bujto repo v reklame.. Birsa in Seat, oni Djuro pa itak odslužil, zrnec tudi....za nek Tuš, kjer ne stopim pa če je zadnja trgovina, .ah, bogo, .. jebat ga trdo delo.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
Toliko pljuvanja po nekom pa že dolgo nisem bral.

Knjiga je solidna, sploh za naš prostor, povsem primerljiva z modernimi Skandinavci, od katerih je kritičarka kot kaže prebrala samo Nesboja in Pettersona.

ni vsaka stvar za vsakega. stil pisanja goloba je malo drugacen in se ga moras malo navadit. ker sem prej prebral kurje nogice in ali boma ye, sem vedel kaj pricakovati in kar sem prebral mi je bilo zelo vsec...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
katera deklina? sej tiste dekline potem noben več ni iskal. Kaj je jezero4?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tista "izgubljena" nečakinja za katero so mislili, da je umorjeno dekle, v resnici pa "živi" v kleti strica kot spolna sužnja - vse to izveste v četrti knjigi Jezero. :valjamse:
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.633
489
83
41
povsod malo
Un dohtar se malo sumljivo zanima za primer a bi vedu, kdo je morilec če bi ga gledu v faco... Pomoje je en iz tiste novoletne žurke pa vsi vejo ampak Birisi ne morajo povedat ker je pač miličnik. Pomoje je morila njegova žena.
 
  • Haha
Reactions: sajkek

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
??? Res zdaj pa si mi čisto uničil užitek gledanja še treh ponovitev serije in zadnjega dela, ki je mimogrede bil včeraj zvečer. :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek