jebeni poptv

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
mislim tole je pa ze tako nesramno, pri porocilih so v zadnjih 10min 4x prikazali nesreco avstrijskega smucarja, zadnjic nekajkrat zdrobljen glezenj fuzbalerja. so normalni? ce sem jaz na mestu tistega nesrecneza jih dozim do konca zivljenja. fak kaksno spostovanje do ljudi.
bonk.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
fak kaksno spostovanje do ljudi.
bonk.gif

Pa saj ni umrl.
Čeprav novinar ki je spraševal Jermana očitno res tako misli. Kako dobro ste poznali Lanzingerja?
bonk.gif


Ni pa lih luštno gledat tega padca. Smo saj vsak lahko glavo obrne stran če mu ne paše.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
pa pismo delate paniko ej......če ti ne paše gledat, potem preklopi!

Najbolje da iz spoštovanja ukinemo vse posnetke.....kaj bomo potem gledali? Moje pesmi, moje sanje 5x na dan? Raketo pod kozolcem??
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
mislim tole je pa ze tako nesramno, pri porocilih so v zadnjih 10min 4x prikazali nesreco avstrijskega smucarja, zadnjic nekajkrat zdrobljen glezenj fuzbalerja. so normalni? ce sem jaz na mestu tistega nesrecneza jih dozim do konca zivljenja. fak kaksno spostovanje do ljudi.
bonk.gif

kaj pa je to kaj takega. ko se je senna raztreščo so tud kazali, vsaj 1000 krat po vseh tv. zdaj je pač en smučar. a ni dost huje, ko kažejo afganistan, irak, ko se vojska med sabo strelja, padajo pa civilisti, med njimi 5 letni ortoci...
se mi zdi veliko huje, kot pa eden, ko se je z smučami raztrešču....kdo mu je pa kriv da se z smučami 100 na uro vozi.
 
Nazadnje urejeno:

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Sem ravno na youtube gledala te posnetke. Res grd padec.
Samo prikazovanje pa ni nesramno ali brez spoštovanja. Saj če ti ne paše gledati, lahko preklopiš.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
ce sem jaz na mestu tistega nesrecneza jih dozim do konca zivljenja.

Čist tko informativno me zanima, zaradi česa jih bi pa tožil?

po moje zato, ker ima bik večja jajca kot on, zaj pa je pubec jezn, totalno.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
hja vas vidim junake, ko pa nekdo brcne kuzka in se posnetek pojavi na youtube bi pa najmanj vratove rezali
stupid-1.gif
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
hja vas vidim junake, ko pa nekdo brcne kuzka in se posnetek pojavi na youtube bi pa najmanj vratove rezali
stupid-1.gif

kaj pa je kužek kriv, da bi ga nekdo brcal??? in kdo je temu z skijami kriv da je pado?????
vidim, da nimaš vse pošlihtano...
 

ZareLepotec

Pripravnik
2. okt 2007
47
0
6
Sam je grd padec. Mene je kr zvijal k sem gledu
uf-1.gif


Drgač je pa o novinarjih brez veze izgubljati besede. Zadnje čase me so me parkrat na fertik pogrel. Mislem, kam vse se ta banda vtakne no ... ma, rajš kr neham, preden me spet nakuha
grin1.gif
 

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
men je blo pa hecno, ko Tanko po pol ure tisoč in ene slabe novice pove, kako hud je bil padec za matijasa, potem pa doda: no, v športu bomo govorili tudi o bolj prijetnih straneh. a prej (in seveda čisto vsak dan) nabijajo samo o tem in onem sranju na svetu. zdej ne vem a je to en tak splošen prijem, da uni bolj bogi vidijo, kako eventuelno niti niso bogi, al kaj? samo pozitivizem v teh kurčevih dnevnih poročilih lahko hitro prešteješ na prste ene roke- v vsem letu, da ne bo pomote
crazy1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
pač kar raja gleda to predvajajo...

to veliko pove o gledalski strukturi A kanala in PopTv! sej so večkrat razlike med oddajami na pop in rtvslo! Že pri Š so bile velike razlike s športno sceno... pri 24ur pa dnevnikom pa tud itak!
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
ne razumem kaj je zdaj tukaj narobe......tisti ki se ukvarja s športom ve da se lahko take pizdarije zgodijo vedno....
zadnjič sem gledal tenis, pa je pokazalo kako je eni šel gleženj.....sedaj bi ona mogla tožit televizijo??
wtf...saj je ona tam da jo snemajo....
 

Florjan

Pripravnik
1. sep 2007
444
1
16
Ljubljana
To pač ljudje radi gledajo! Saj so tudi Slovenske novice najbolj bran časopis, pa je po mojem mnenju samo še Direkt večji podn.
Spomnim se enih Novic, na prvi strani s 5 cm čkrami: "10 MRTVIH NA BREZOVICI". Ljudje so se prerivali, da bodo kupili časopis. In kaj je bilo? V nesreči tovornjaka je poginilo 10 konjev (ali pa so jih morali pokončati). Prodajalo se pa je kot sveže žemljice.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Slovenske novic ne berem je so crpa od crap-a, res brezvezen cajteng, sami trači.
Intelektualno mi ej to papir za tiste američane ki živijo v prikolicah.

Večer mi je super časnik, ma res neko težo
smile-1.gif
Sicer pa tega malo berem, zjutraj ob kavi,
in to je to, čeprav mamo doma naročeno še delo, pa tednik, pa jano, playboy, fhm (to sem
sam naročil) pa še neke naravoslovne, mati bere kot pri norcih, 7 revij uleti v kaslc ko je dober dan
smile-1.gif


Vse samo novic pa direkta ne, ker to pa je klasično prodajanje tračev.
 
22. jul 2007
1.392
43
48
KSZ:
Starši in odvetnik nesrečnega avstrijskega smučarja Matthiasa Lanzingerja, ki je po hudem padcu na superveleslalomu za svetovni pokal v norveškem Kviftjellu ostal brez leve noge od kolena navzdol, so zahtevali Matthiasovo amputirano nogo, saj naj bi jo uporabili kot dokaz v morebitnem sodnem postopku proti organizatorjem tekme.


Težave so nastale že pri prevozu ponesrečenca v bolnišnico, saj za ta namen na prizorišču tekme ni bilo helikopterja. Eventuelno so 27-letnega Matthiasa odpeljali s turističnim helikopterjem, kateremu so odstranili klop za potnike. Najprej se tudi niso mogli odločiti, v katero bolnišnico ga bodo odpeljali. Tako je med samo poškodbo in potrebno oskrbo minilo precej dragocenega časa, ki pa je v takšnih okoliščinah ključnega pomena.
Kakšnega posebnega hitenja pri tem, da bi čim prej oskrbeli Matthiasa Lanzingerja tudi na posnetku ni videti

Avstrijska smučarska zveza bo uvedla tudi preiskavo o sami postavitvi proge in poteku reševanja. V primeru odkritih nepravilnosti bodo pravico iskali na sodišču.
No saj tu se tudi lepo vidi,da je prvi pri njem bil član Hrvaške reprezentance