jebela cesta tipi !

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
madona duš, hudič,
jezen.gif
pa dobr no, a lahko že 1x srečam enga odgovornega modela, ne, ne pa ne, sami luzerji, lenuhi, da bi pa en po mizi useku pa reku žena tkole pa tkole bo pa pika, ej same seronje.........fak

eh


majčy (smajli ki si maši ušesa pa kaže jezik)
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Imela enak prblem kar nekaj let. Nobenmu se ni dal delat, totalne copate, nezainteresirani za svet okol sebe....ne maram namreč tipov, katerih večni odgovor, ko ga vprašaš za mnenje, je: "lubica, men je vseen, ti izber"
jezen.gif


Mal zamiži, parkrat se okol obrni, pa pol kr pridejo, veš
srce-1.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Imela enak prblem kar nekaj let. Nobenmu se ni dal delat, totalne copate, nezainteresirani za svet okol sebe....ne maram namreč tipov, katerih večni odgovor, ko ga vprašaš za mnenje, je: "lubica, men je vseen, ti izber"
jezen.gif


Mal zamiži, parkrat se okol obrni, pa pol kr pridejo, veš
srce-1.gif

Če to izjavlja že na začetku "kariere" in ne šele po 15 letih zakona, potem je res - kot pravi ena moja dobra prijateljica - katastrofa ...
smirk-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Zanimiv, tlele na netu sploh na alterju pa majo svoje mnenje (sam še čakam da navalijo na net, pol jih bom spet slišala) v RL pa...to morš ne vem kwa no, prosit, če zase nekej naredi, lenčina jedna.

Ej tipi zgleda, da smo ženske res taglavne v osnovni celici, k do zdej res še noben ni reku ej majč zdej bod pa tih pa tkole nared zato k jaz vem da je tko prou, noben tip nima več jajc pri bajti, niso več gazde take k bi mogli bit to jaz pogrešam, da se reče bobu bob, ne pa neki na pol pa ja pa ne pa .... aaaa kermu se še da?!


majč
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
eeee čebewa, sprjazn se, da je takih velik, prktično če pogledaš, so dobri zasedeni, al s punco al pa z delom
uf-1.gif

luzerji, lenobe in ne vem kaj še vse, majo pa itak preveč časa, pol se pa tkole neki preseravajo, pa ja, še copatasti so povrhu.

od tamare nasvet vsekakor ni slab, prepusti se toku, enkrat bo že taprav pršu
wink-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
madona duš, hudič,
jezen.gif
pa dobr no, a lahko že 1x srečam enga odgovornega modela, ne, ne pa ne, sami luzerji, lenuhi, da bi pa en po mizi useku pa reku žena tkole pa tkole bo pa pika, ej same seronje.........fak

eh


majčy (smajli ki si maši ušesa pa kaže jezik)

jaz sem odgovoren.....

samo nisem model......


sem navaden fant.....






grin1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
ja uni k so dobri so stari pomoje ali so jih pa bejbike zdresirale u nulo, k ne štekam kako so lahko tolk mladi tolk leni


majč
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Kaj konkretno te je tokrat vrglo s tira? Po mojem bi to še koga zanimalo in človek potem lažje oceni in pokomentira kot pa v primeru posploševanja.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
ja jeb*at ga ...boš mogla družbo zamenjat
grin1.gif


Po drugi strani pa ...mogoče pa iščeš takšnga ko te bo na prvem zmenku šarmiru, na drugem komandiru, na tretjem ukazoval...na četrtem te bo pa prtisnu okol ušes enkrat...mogoče si pa bolj sado-mazo, pa bi rada da te tip tepe
17758-icon_confused.gif


vsaj tak je razvidno iz zgoraj napisanega
tongue-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
kwa pa teb ni jasn? a to si ena bejbika želi po tvoje? odgovoren al pa primitiven je razlika


majč
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
men je vse jasno, sam lahka da maš ti probleme z takšnimi ki jim je...





ne moreš ženske že kr na začetku prestrašit, ti pobegne na prvem zmenku..



Nevem kakšne probleme si mela, sej ne rečem da po parih zmenkih začne moški pelat svoje in da pobudo za naprej. Samo ne na prvem ali drugem, to ne moreš pričakovat od nobenga razn od kakšnga egoista.





Al pa tak ko sm reku v prvem stavku, zamenji družbo...lahka da se sami pocarji okol tebe sučejo.
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
ti si ena tistih, ki skos posluša a nikoli ne sliši!



svoje pelješ do konca, pa ni važn za nobene druge okol tebe...kot da si dvojček po horoskopu
tongue-1.gif