Je tole prevara - nakup Iphone 3GS ?

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
BOLHA - Apple Iphone

Veste kaj o tem?
Jaz sem pisal in dobil sledeče v odgovor:
Valle Hernandez Diego
to me

show details 5:59 PM (3 hours ago)


My Apple iPhone are brand new and come with ONE-YEAR international warranty provide by Apple factory.All my Apple iPhone are unlocked and works in every area in all over the world.

Before starting the discussion I must tell you that the Apple iPhone are located in Spain.
So if you are interested to buy the Apple iPhone will use an Shipping Company to make the deal (I will pay the shipping fees).

1 UNIT will cost 400 ?

The payment will be made by BANK TRANSFER.
thnx
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Nateg.

Da ti malce pogledam v prihodnost.

Dobil boš mail od podjetja za transport, da je stvar pri njih in da bodo poslali, takoj ko bodo videli, da je plačano. Kao varno za oba. V resnici je to podjetje lažno in ko boš nakazal, ne boš nikoli več videl ne denarja ne telefona.
 
Nazadnje urejeno:

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
@dotore, tkole fajn ti ne bi niti vedežalka Karin, niti Danny, niti Roža povedala :D

Raj poglej kakšnega SLO prodajlca in se ne ukvarjaj z nepreverjenimi tujimi ponudniki ...

LP
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.346
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sploh od nekoga, ki ima v profilu napisano, da je iz Litije, oglas pa je v anglescini... in tudi komunikacija poteka v anglescini
smile-1.gif
...
 

SynTax64

Pripravnik
6. jan 2009
74
0
6
Glede na dejstvo, da so tovrstni modeli dražji tudi za 100% je najboljše da se ogneš takim oglasom na 100km kar ne pomeni da oglasi ki imajo smešno nizko ceno nebi mogli biti verodostojni, glede tega oglasa pa je očitno videti da je "nateg".