Je njegova travma res opravičilo za njegovo obnašanje?

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Js ne podpiram kar je naredu!!to nikakor ne clovek rabi le malo ponoci ne pa aresta in da tocno vem zakaj se gre kar vi nevete in ne morte to komentirat ce ne poznate situacije in ta ki je napisal clanek na forumu tako brihten k je zakaj pa ne pripne se svojga fb profila da widmo kir dzek je :) lahk je anobimno cloveka blatit sebe pa skrivat to je picka od picke
Če bi malo bolj nepristransko prebral post, bi videl, da sem najprej omenil, da se mi fant zdi dobra dušica. In pa da je imel za sabo težko izkušnjo, kar se sedaj izraža kot to, da dela nemire po lokalih. Nihče pa ne pljuva po njemu osebno, saj ga ne poznamo.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Mislim, da bo tistemu ki ga bo enkrat od zadaj po glavi udaril s pepelnikom in ga po možnosti ubil, precej vseeno, kakšno otroštvo je imel in kakšne travme preživlja. Žal, takega človeka se mora odstraniti iz družbe, naj bo na zaprtem oddelku in naj ga pozdravijo če lahko. Ne vem no, men ni ravno kul, da greš zvečer v lokal na pivo in te bo nekdo pač ubil, zato ker so mu v mladosti povozili mamo/ubili hrčka/ga je fajmošter zlorabljal.
Veliko ljudi je preživelo v življenju še kaj hujšega pa ne predstavljajo grožnje okolici.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.748
6.352
113
Js ne podpiram kar je naredu!!to nikakor ne clovek rabi le malo ponoci ne pa aresta in da tocno vem zakaj se gre kar vi nevete in ne morte to komentirat ce ne poznate situacije in ta ki je napisal clanek na forumu tako brihten k je zakaj pa ne pripne se svojga fb profila da widmo kir dzek je :) lahk je anobimno cloveka blatit sebe pa skrivat to je picka od picke
Sej mi njegove neumnosti komentiramo, ne zasebnih zadev (ki jih ti ocitno poznas). Pojdi in mu pomagaj ce sta prijatelja.
 

Amstaff

Zelenc'
15. okt 2018
7
0
1
A potem velja isto tudi zate, ker nisi dal zraven svojega fb profila?
Js se ne skrivam in ne blatim z veseljem pripnem svoj gb profil ce ga bo le ta pripel ki je napisal clanek :)in mislim da je dovolj razvidno z strani clanka da je picka po dusi seveda na netu bi se pa igral internetnega gangsterja takih je u slo malo more c ga je tako zmotilo zakaj ni pristopil pri dogodku in sele zdaj na internetu?mislim da ves odgovor lp
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.346
113
Pa na koncu se da ves denar od zbranih zamaškov naprej ali se najprej pobaše še par sto k € v lasten žep, kot je to dandanes v modi? :fredi:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Ne seri...bo mel s5 travme če bo zvedel da je bil reketiran :D
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.346
113
Reket je plačilo za "varovanje" nekega objekta, običajno kakšnega lokala in dejansko ne gre za nič drugega kot navadno izsiljevanje, saj če ne plačaš tega reketa ti razf00kajo lokal in nato plačaš reket + škodo, če pa plačaš pa seveda običajno nimaš kaj konkretnega od te varnosti. So pa izjeme, ki potrjujejo pravilo, poznam osebno nekaj takšnih, ki ti potem tudi dejansko varujejo lokacijo ampak taki so res v manjšini.

Reketiranje je torej neke sorte pobiranje zavarovalne premije, ki pa ne gre na TRR zavarovalnice ali varnostne službe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Reket je naprimer "zaščita" lokala...plačaj tolk in tok če ne prideta 2 pa ti začneta galamit not...nadlegovat stranke...nakoncu ko ne popustiš ti pa še lokal razbijejo naprimer...

Al pa včasih so se cegli prodajal...to je tud neka oblika reketa

Pač mafijska posla....oz nasilno financiranje lokalne mafije/združbe...
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ in Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Reket je naprimer "zaščita" lokala...plačaj tolk in tok če ne prideta 2 pa ti začneta galamit not...nadlegovat stranke...nakoncu ko ne popustiš ti pa še lokal razbijejo naprimer...

Al pa včasih so se cegli prodajal...to je tud neka oblika reketa

Pač mafijska posla....oz nasilno financiranje lokalne mafije/združbe...


Hmm, :cheer: , sem nekaj zamudil? Kdaj so se to cegli prodajal? Pa kako je to zgledalo?

A je blo to tako kot smo se šli včasih : "- kupiš račko?" ?