Je lahko v raju preveč rajsko

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
zanima me za tiste hudo izkušene, ki vse vedo in polni vsega, tako fizičnega kot psihičnega, znanja in izkušenj.

Kako funkcionirjo potem vaše super idealne veze, bolj rajske od rajski, bolj bela nebesa od najbelejših nebes.
evil.gif


torej ce lahko kdo razlozi..

ali je vseeno resnica bolj siva, pa ni vse tako rožnato, kot bi naj bilo zapisano v zvezdah.
grims-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.528
8.972
113
Funkcionirajo, če se znata oba prilagodit.
Brez prilagajanja pa nobena zveza ne obstane, ker ni takih dveh oseb, da bi jih skupaj dali in bi bila najboljši par.

Če je kaj narobe, je itak ženska kriva, ona je jabolko utrgala iz prepovedanega drevesa
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
lahko bi že vedel, da idealne zveze ni, nič ni idealno.

je pa tako, kot je rekel denis, če se dva prilagajata drug drugemu, se poslušata in upoštevata, sprejemata kompromise, dobre in slabe lastnosti, potem veza lahko zelo dobro funkcionira, pa ne samo za par let, ampak za celo življenje.

a žal danes teh vrednot ni več oz. se jih premalo upošteva, zato pa smo kjer smo in zato toliko menjavanje partnerjev, kreganj, ločitev...
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
zanima me za tiste hudo izkušene, ki vse vedo in polni vsega, tako fizičnega kot psihičnega, znanja in izkušenj.

Kako funkcionirjo potem vaše super idealne veze, bolj rajske od rajski, bolj bela nebesa od najbelejših nebes.
evil.gif


torej ce lahko kdo razlozi..

ali je vseeno resnica bolj siva, pa ni vse tako rožnato, kot bi naj bilo zapisano v zvezdah.
grims-1.gif

Diablo, malo za šalo in veliko za res - takih ne boš našel na tem, niti na kakšnem drugem forumu.
wink-1.gif
 

soncek321

Zelenc'
20. okt 2007
18
0
1
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
zanima me za tiste hudo izkušene, ki vse vedo in polni vsega, tako fizičnega kot psihičnega, znanja in izkušenj.

Kako funkcionirjo potem vaše super idealne veze, bolj rajske od rajski, bolj bela nebesa od najbelejših nebes.
evil.gif


torej ce lahko kdo razlozi..

ali je vseeno resnica bolj siva, pa ni vse tako rožnato, kot bi naj bilo zapisano v zvezdah.
grims-1.gif

Nikjer ni idealno. Kdor to trdi laže. Za dobro vezo je treba velikokrat potrpet in se podredit - to velja za obe strani, moškega in žensko. Vsekakor je bilo to včasih lažje. Ženske so bile odvisne od moških in so morale bit tiho... Danes pa vsak trdi svoje, vsak je najbolj pameten, vsak je lahko samostojen... In se pač ločujejo.
Za dober odnos je treba "trdo" delat....
roza.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.355
113
A sta tedva sploh še skupi glede na to, da nič ne pišeta na forum?
confused-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Klinac pa zveza, kjer ves čas samo mucka in gruli.
uf-1.gif


Sem in tja je užitek tudi vreč kakšno posodo komu v glavo in se zdret.

Človek sprosti nabrano energijo, itak je pa seks po fajtu nekajkrat boljši kot tisti z dvournim božanjem.
zmaga.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
bilo je kratko a sladko
evil.gif




vsi ostali ste falili poanto teme....
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Theya

Pripravnik
13. okt 2007
136
0
16
Rožnato je točno toliko, kot si sam narediš.
Za vezo, ki lavfa se morta kar oba trudit. So vzponi in so padci.
Sama dvomim oz. ne verjamem, da obstajajo pari, ki že celo življenje živijo brez nesoglasij v ti. pravljici.

Moja super idealna veza pa zaenkrat laufa in se mava fajn.
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Obstajajo pari, katerih zveza je res raj na zemlji. Ti pari so sestavljeni po sledeči formuli:



brezposelna žena (recimo temu "domača gospodinja") + mož copata = srečna zveza



Za vse ostale kombinacije se mi zdi, da slej kot prej neslavno propadejo. Če je ženska zaposlena, je nič ne ovira, da bi moža pustila, ker medtem, ko ji reče: "Ljubim te!", drži levo obrv nižje, kot si je ona to predstavljala, ko se je pred 30+ leti z barbikami igrala poroko.



Če mož v tej situaciji ni copata, je pa zveza podobna temu:

al_peg.gif
 
Nazadnje urejeno:

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Često preveč težke teorije se razvijajo iz stvari, kjer ni potrebno vedno komplicirati
wink-1.gif
Že stoinenkrat povedano: pogovor, prilagajanje, spoštovanje, na temelnjih medsebojne privalčnosti in ljubezni (v osnovi, so potem še določena odstopanja od veze do veze).
Tistim, ki jim pa razna copatarstva in podobna podrejenost paše (bolj pudertetniško...), pa naj jim
stupid-1.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Jeba je, ko se v vezice spravlja folk, ki je mentalno in socialno nezrel. Ne me vprašat, kakšna je definicija zrelosti, je pa nekaj v smeri neizpostavljanja lastnega ega.
Uf, danes pa smo filozofski.
grin1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ksz:

imam še eno vprašanje, ne tako filozofsko. Ali je lahko zenska najbolj srecna na svetu, v zvezi in fura dolgo tako zvezo, ce ima najbolj pametnega in izkušenega tipa na svetu, ki vse ve, zna (o razmerjih, sexu itd)?

grin1.gif