Je kdo koristil asistenco Sava

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jp, tako je. Naslednji dan sem kupil 4X nove - priporočam nakup v Ukrajini -20% glede na najnižje EU cene, premontaža za vse 4 s centriranjem v nulo - 10€ s 25% napitnino. ;)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
Pestro, ni kaj.

Pa da ne bom preveč offtopic - tudi sam sem 1x koristil asistenco od Save, ko mi je na vozilu odpovedal alternator. Ko sem se privlekel do tam kjer sem se (alternator rekel adijo malce pred Splitom smer SLO, dokončno sem se pa po zelo dinamični in zanimivi vožnji ustavil pri Grosupljem) sem poklical asistenco in imel bolj kot ne 1-2-3 vse urejeno - dobil nadomestno vozilo, uredil odvoz mojega k serviserju, čez dva dni menjava in to je bilo to. Izgubil sem cca. uro časa.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Jaz enkrat koristil za akumulator in enkrat za zaklenjene ključe v avtu. Oboje top urejeno, čakal manj kot 15min, oboje v Sloveniji.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Ne vem kako je pri drugih zavarovalnicah, sam sem hotel koristiti asistenco in siscer prevoz do popravljenega vozila. Servis kjer je moje vozilo je cca 40km stran od mene, zaradi tega virusa je sila nerodno dobiti prevoz pri kolegih, znancih itd. Zato sem mislil koristiti zgoraj omenjeno asistenco, ampak ker sem poškodovan sicer vozen avto sam odpeljal na servis tega dela ne morem koristiti. Bi ga že takrat moral dati na vleko očitno.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.792
4.303
113
Ne vem kako je pri drugih zavarovalnicah, sam sem hotel koristiti asistenco in siscer prevoz do popravljenega vozila. Servis kjer je moje vozilo je cca 40km stran od mene, zaradi tega virusa je sila nerodno dobiti prevoz pri kolegih, znancih itd. Zato sem mislil koristiti zgoraj omenjeno asistenco, ampak ker sem poškodovan sicer vozen avto sam odpeljal na servis tega dela ne morem koristiti. Bi ga že takrat moral dati na vleko očitno.

DA, kot je bilo že zgoraj nekje napisano, moraš aktivirat asistenco, takrat ko pride do primera (okvare, nesreče, itd...) in ne potem naknadno...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Ene 3 leta nazaj, moto asistenca za okvaro v RH. Katsatrofa, porazno, asistenca ni krila ama nič. Na koncu je blo ceneje, da pride kolega z kombijem v Knin, kot se hebat z njimi. Je pa res, da so to moto asistenco zdej spremenili, takrat je bla ene 6 EUR, krila pa skoraj nič.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.792
4.303
113
tist so bli "drugi" časi asistence... vredna ni bila nič, pa še police brez nisi mogel narediti...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
S starimi tja, z novimi nazaj, spotoma pa še njihov odlični konjak/vinjak nabaviš.
 

Pametni

Pripravnik
2. maj 2016
144
17
18
Z asistenco Sava imam dobre izkušnje, tako v Sloveniji (2x vleka) kot na Hrvaškem (1x vleka na servis, nadomestno vozilo, 1x akumulator). Je pa veliko odvisno od lokalnih partnerjev, ki jih aktivirajo.