Je.enti Mercator

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Dobavitelj obljubi robo.Trgovina naredi reklamo. Roba ne prispe, je uničena itd.
Kupci se jezijo na Trgovino.


Se ne dogaja samo v Mercatorju.

Tako je. Enako je v Sparu. TV v oglasu in valda v akciji, prideš na dan akcije pa pravjo da ga ni več, da so meli samo enega in da je malo verjetnosti da jih še dobijo. Mislim kak nateg. pol sem iz inata šel v drugo štacuno po robo ki sem jo rabil. Nenako mam še najboljše izkušnje z E.leclercom.

lp
 

ginekolog

1.300. registrirani uporabnik
1. okt 2007
585
7
18
v sodobnem svetu pokličeš prej, če je zadeva še na zalogi. Cena klica je 3 cente?
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik ginekolog pravi:
v sodobnem svetu pokličeš prej, če je zadeva še na zalogi. Cena klica je 3 cente?

V sosobnem svetu greš raje peš, ker je trgovina čez cesto. Drugače pa je cena klica 0centov
smirk-1.gif
vsaj pri meni.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
V takih reklamah ponavadi tudi pise-
AKCIJA
od 1.3 - 1.4 oziroma do odprodaje zalog
wink-1.gif


S tem se zascitijo
evil.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.469
113
Citat:
Uporabnik ginekolog pravi:
v sodobnem svetu pokličeš prej, če je zadeva še na zalogi. Cena klica je 3 cente?
Hofer je zaradi takih, ki so klicali, telefonske številke svojih trgovin umaknil iz telefonskega imenika. Blaga v akciji tudi ne moreš rezervirati, tako da ga lahko med tvojim klicem in obiskom že prodajo.

Bi pa tudi jaz pohvalil Leclerc. V akciji so imeli monitor Samsung, vendar ga na dan pričetka akcije še niso dobili iz skladišča. Tako da sem se zmenil, da ga plačam in pridem iskat naslednji dan. In me je res čakal.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Primer kako se to dela je Mediamarkt v Grazu ob prodaji Garmin navigacij po 99 evrov pred mesecem,dvema.

Jih je bilo dovolj ves čas akcije. In s takimi je prijetno poslovati, ne pa pri nas, milijon izgovorov, če pa že, pa premalo, z zamudo, škart roba ... Mejduš Balkan.
frown-1.gif
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Popolna resnica, ne vem če sem že kdaj dobil kakšen artikel, ki je bil v akciji. Zdaj preprosto ne reagiram več na takšne bedastoče. Najboljše jih je preprosto ignorirat, itak polovico izdelkov v akciji kupujemo samo zato, ker so v akciji in ne zato ker jih dejansko rabimo.
 

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
Mercator, Hofer, Spar... vsi delajo tako.
jezen.gif


Imam pa pozitivno izkušnjo z Merkurjem, ko so imeli v akciji par stvari za nakup z njihovo kartico. Ker se je rok akcije že bližal h koncu, nisem imela več upanja, da bom stvar dobila. Pa sem vseeno šla do trgovine, oni so mi povedali, da se da naročiti, vzeli številko in me čez par dni, ko je roba prispela, poklicali.
Tako se to dela!
aplauz.gif
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Jaz pa imam čisto vredu izkušnje z Mercatorjem, oziroma konkretno z Mercator tehniko na Vrhniki. Tam smo kupili Hladilnik, ki ga ni bilo na zalogi - prišel je točno takrat, kot so obljubili, s tem, da je prodajalec klical mamo (plačnico), naj pride plačat dva dni kasneje, ker bodo dvojne pike:) To pa je blo vredno cca 50€.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Primer kako se to dela je Mediamarkt v Grazu ob prodaji Garmin navigacij po 99 evrov pred mesecem,dvema.

Jih je bilo dovolj ves čas akcije. In s takimi je prijetno poslovati, ne pa pri nas, milijon izgovorov, če pa že, pa premalo, z zamudo, škart roba ... Mejduš Balkan.
frown-1.gif

za Avstrijo sicer ne vem ampak v Nemčiji morajo trgovine po zakonu imet na zalogi vse kar je v akciji, in zaloga ne sme zmanjkat v času akcije.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik mimmy pravi:
Mercator, Hofer, Spar... vsi delajo tako.
jezen.gif

mislim, da je v hoferju in ludlu bolj problem folk, ker dejansko stoijijo pred trgovino že pred odprtjem in pol navalijo in do 10 je trgovina prazna.

tut sam sem krvav pod kožo pa me je oglas iz lidla in hoferja premamil. ob 8:00 odprejo trgovino, jst sem bil tam 8:15 (da ne bom sumljiv in ne bo zgledalo, da sem res samo po to prišel) in skor komaj našel pakring, noter pa vse prazno po trgovini edin okol unih košar smo se komolčkal, da smo prišli do izdelka. prvega ko sem pograbil je imel napako. ker so pričakoval tak naval je vmes prišla trgovka in dofilala košare, da smo se lahk še bolj komolčkal
hysterical-1.gif

starostna skupina ljudi je pa zelo mešana, od takih k bi mogel bit nek v službi, do penzionistov in takih k živijo od socialne (po videzu sodeč). trenutno sem prišparal zelo veliko, če sem pa res se bo pa pokazalo na dolgi rok. to govorim za lj btc okoliš.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
pravi:[/I]noter pa vse prazno po trgovini edin okol unih košar smo se komolčkal , da smo prišli do izdelka. prvega ko sem pograbil je imel napako. ker so pričakoval tak naval je vmes prišla trgovka in dofilala košare, da smo se lahk še bolj komolčkal
hysterical-1.gif
hysterical-1.gif


Sicer pa še malce off topic na Rutarja: bil zadnjič noter v razcapanih oblekah in je bil prav užitek ogledovati si stvari (kupil itak nič). Le enkrat je prišel trgovec do mene, sicer me niso imeli za mar. Zadnjič bil noter v obleki, hebemu nisem mogel niti vdihnit, da ne bi kdo prišel do mene s cedečim se glasom. Pa zadnjič kupoval računalniško mizico za 50 EUR, sedaj pa opremo. No, kupil itak nisem nobenkrat nič tam.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Da ne boš mislu da Hofer/Lidl/Baumaxx/Bauhaus ni isto. Za slednja dva preverjeno, za prva dva pa je bilo dosti okoli tega na forumih.