Jaz SEm pa naj naj naj!!!

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Danes sem se po naključju spomnila ene prigode izpred parih let...smo bili na faxu (taka smer ko so pretežno ženske sošolke) in je bila ena, ki je bila takrat neka miss za ne vem kaj (recimo, da ji je bilo ime špela) imela je eno sošolko oz. frendico (recimo ji Mojca), ki je spominjala na njenega cucka zaradi tega, ker ji je bila nonstop pri riti in na uslugo. Pa je minil prvi mesec, pa smo se že malo spoznale med sabo in smo se odločile, da pač gremo nekam na drink. Ker smo še ostale hotele povabiti zraven, je ena rekla: "Bilo bi fajn, če bi šle vse skupaj (ker jih je že nekaj odšlo domov) na pijačo, da malo poklepetamo in se spoznamo". Jaz sem stala ravno poleg Špele.
Pa se Mojca približa Špeli in ji reče: "A si slišala, kaj, a bove šle poleg?"!
Špela pa osorno odvrne: "Daj daj so pregrde in prešvoh, da bi se JAZ družila z njimi! Sem medijska osebnost in se moram gibati v krogu takih ljudi, od katerih mam korist in, ki ne škodijo mojemu ugledu."
Jaz pa kot iz topa: "Draga Špela noben dohtar še ni ugotovil, da je grdota nalezlijva!"

Meni grejo tak na organ (ki ga nimam
grin1.gif
) take samovšečne in prepotentne osebe. Ko mislijo, da smo vsi drugi manj oz. masten flek na cesti, ki ga one edino lahko pohodijo.

A mate vi tudi kakšno podobno izkušnjo oz. kakšno je vaše mnenje o takšnih moških/ženskah.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Takih ljudi se ognem na daleč. Meni se je pa ravno drugače zgodilo. Eno bejba v službi. Že na daleč se ji vidi, da ona je pa "something special". Način njene hoje, oblačenja, obnašanja. Če jo poslušam, mi gre na kozlanje, ker se tolk spakuje. Pa vendar me je prijetno presenetila že nekajkrat, ker me je ogovorila, pohvalila kako sem tisti dan oblečena...niso vsi isti. Čeprav dajo mogoče nekaj več nase (ok, like celo plačo
stupid-1.gif
), čeprav imajo specifičen (annoying) način obnašanja, ni nujno, da druge gledajo zviška.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ne štekam. A si zdej ti grda, al ona tolk lepa?
grin1.gif


sej smo vsi taki, ne vem kaj se zgrazas. Ce ti druzba ne paše, se pač ne družiš. Razlogi so nepomebni..ponavadi sta pa dva najjača: ni koristi, ali pa ni simpatije take al drugačne.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
nikjer nisem zapisala, da ni bila lepa, verjetno je še danes, vedno urejena in spedenana u nulo. Motil me je takrat edino način njenega razmišljanja oz. njena miselnost da je sama superiorna oseba.

Seveda se ogneš družbi, če ti ne paše, ampak z takimi nizkotnimi izjavami?
confused-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
res so nizkotne, sam v bistvu je bila iskrena. Itak si mislis, ja okej si pac šus babji.... pa greš dalje.

drugi pa zavijem v celofan, pa ignoriamo in se ne druzimo. Zamisli si ci bi nekomu v faco direkt povedala razlog zakaj se noces z njim druzit. A mislis da bi bilo lepo? ne verjamem
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Ah v takih primerih ne moreš nič, ker misli (dobiva potrditve iz okolja) da je lepa, je pa oh in sploh vse. Sam na žalost večina takih nima nič v glavi, oz. imajo ene tiste kaprice in muhe, da te vse mine da bi se družil s takimi.

So pa punce, ki so lepe, pa niso čisto nič visoke, ampak se normalno družijo z vsemi in jim lepota ne stopi v glavo.
cheer.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
res so nizkotne, sam v bistvu je bila iskrena. Itak si mislis, ja okej si pac šus babji.... pa greš dalje.

drugi pa zavijem v celofan, pa ignoriamo in se ne druzimo. Zamisli si ci bi nekomu v faco direkt povedala razlog zakaj se noces z njim druzit. A mislis da bi bilo lepo? ne verjamem
grin1.gif


rada imam direktne ljudi, čeprav te potem včasih to, kar povejo, tudi boli.
Špela in Mojca pa nista bili direktni, sta si lepo šuškali med sabo, nam pa se umetno smejali. Pol pa naj ma 'jajčnike' pa pove: "JAz mislim, da sem najlepša in, da škodi to moji lepoti in ugledu, če bi šla z vami na drink! tako da, nein danke, ne grem poleg.'
Ampak tega žal ni blo, jaz sem pa pač preblizu stala in sem slišala.

Glede celofana pa, če nekdo ni sposoben povedati gole resnice oz. svojega mnenja naj pol to zavije v celofan. Še vedno je boljše to, kot, da pa zahinavi.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:

Meni grejo tak na organ (ki ga nimam
grin1.gif
) take samovšečne in prepotentne osebe. Ko mislijo, da smo vsi drugi manj oz. masten flek na cesti, ki ga one edino lahko pohodijo.



A mate vi tudi kakšno podobno izkušnjo oz. kakšno je vaše mnenje o takšnih moških/ženskah.




Joj, mojamura,



Take so ZLATA VREDNE. Dobesedno!



Veš, zakaj? Ker si nakreirajo tako širok krog sovražnikov, ki komaj čakajo, da jih kje javno in v nulo potlačijo v drek.

Vse, kar ja potem še nujno, je, da si ZRAVEN, KO SE TO ZGODI!
cheer.gif




Ti povem - DOGODEK LETA! Uživali boste vsi po vrsti. Tudi mi smo - je sicer šlo za osebo, ki je še medijsko znana, ker se pač zna prodajat kot kitajska roba na štantih. NI GA BILO VEČJEGA UŽITKA KOT TO, ko smo jo enkrat na njenem/njegovem terenu in v pričo ljudi, ki jim je lezel/a v rit (pa je mislil/a, da bo to naredil/a na znan "kitajsko robaski" način) potunkali! Na ta rovaš smo šli še ekstra pit, ker smo hoteli še ene parkrat premlet ta velik užitek.
srce-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Tudi mi smo - je sicer šlo za osebo, ki je še medijsko znana, ker se pač zna prodajat kot kitajska roba na štantih. NI GA BILO VEČJEGA UŽITKA KOT TO, ko smo jo enkrat na njenem/njegovem terenu in v pričo ljudi, ki jim je lezel/a v rit (pa je mislil/a, da bo to naredil/a na znan "kitajsko robaski" način) potunkali! Na ta rovaš smo šli še ekstra pit, ker smo hoteli še ene parkrat premlet ta velik užitek.
srce-1.gif

u ja če bi bila poleg,
cheer.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Saj boš.
tongue-1.gif




Verjemi, da si naredi tako veliko sovražnikov, ki komaj čakajo, da se ji kje zalomi, da se to "zalomljenje" dogaja silno pogosto....
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Res je vse, kar si napisala.

Ampak a ni fino, da smo različni?
smile-1.gif

Veš kako dolgočasno bi bilo brez takih oseb? To pač mora biti kot čili v mehiški tortilji.

BTW: Fajn je tudi zato, ker jih človek gleda, pa si misli "Če lahko tale kljukec/kljukica stresa take neumnosti, pa tako daleč pride, ni hudič da ne bi tudi jaz". Zakon za motivacijo.
roza.gif


Res sami plusi.
srce-1.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

Ti povem - DOGODEK LETA! Uživali boste vsi po vrsti. Tudi mi smo - je sicer šlo za osebo, ki je še medijsko znana, ker se pač zna prodajat kot kitajska roba na štantih. NI GA BILO VEČJEGA UŽITKA KOT TO, ko smo jo enkrat na njenem/njegovem terenu in v pričo ljudi, ki jim je lezel/a v rit (pa je mislil/a, da bo to naredil/a na znan "kitajsko robaski" način) potunkali! Na ta rovaš smo šli še ekstra pit, ker smo hoteli še ene parkrat premlet ta velik užitek.
srce-1.gif

Tole me spominja na Mojco Mavec in njeno palgiatorstvo
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Boge so si take punce, večinoma nesrečne, kak kumer jih skota pol pa seveda ne pokliče,
raznim meneđerjem vlečejo in jih dajejo dol, da bi se prebile dalje...

Žalostno, poznam par primerov s prve roke povedano...

Tako da sožalje da si jo pač mogla prenašat, jaz imam takega sodelavca, pa kajčemo...

Samo smo ze takdaleč, da je v sluzbi popolnoma sam, sploh se noben ne meni z njim...
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Boge so si take punce, večinoma nesrečne, kak kumer jih skota pol pa seveda ne pokliče,
raznim meneđerjem vlečejo in jih dajejo dol, da bi se prebile dalje...

Žalostno, poznam par primerov s prve roke povedano...

Tako da sožalje da si jo pač mogla prenašat, jaz imam takega sodelavca, pa kajčemo...

Samo smo ze takdaleč, da je v sluzbi popolnoma sam, sploh se noben ne meni z njim...

in on še vedno ne pogrunta zakaj
stupid-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Taki drolji samo eno na gobec, parkrat zašamarit po joškah in scipelarit. No, slej ko prej bo že dobila eno črnino z bmw 323i (1992 letnik), ki bo njen yebach. Pa kar naj. Take so edino za take.

Jaz sem imel včeraj tudi eno zanimivo sceno, ko je na fitnesu nek rom (cigan) klical kolega, ki mu je povedal, da se je njegova Vesna baje z nekom skurbala. Najprej je njega nahrulil po telefonu, nato Vesno (kateri je še dejal, da je dobra edino, da jo šiptarji porivajo), čez nekaj trenutkov pa s svojo benđolo (ki je bila začuda celo lepa) odfrčal neznano kam (k šiptarjem verjetno - po Vesno).
hysterical-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.614
2.450
113
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Ah v takih primerih ne moreš nič, ker misli (dobiva potrditve iz okolja) da je lepa, je pa oh in sploh vse. Sam na žalost večina takih nima nič v glavi, oz. imajo ene tiste kaprice in muhe, da te vse mine da bi se družil s takimi.

Tolažba?
tongue-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Zakaj tolažba, kar je res je res.
Imam pa kolegico, k je full lepa, pa nebi človeku skrivila lasu, vsakega sprejme v svoj krog, edino če druga oseba naredi kako pi***jo pol je pa koncec, ni več poti nazaj.

S puhoglavimi ženskami, ki se pa nekaj hihitajo pa to se pa res ne mislim družit
rolleyes-1.gif


Marsikaj je odvisno od vzgoje
grims-1.gif
 

puncy

Zelenc'
4. avg 2007
22
0
1
poznam samo eno žensko ki se tko nosi, pa še ta je pregrda da bi se družila z njo
hysterical-1.gif
joke.takih ki se na podoben način obnašajo je povsod preveč. samo saj pri tem sploh ni važna lepota, nekaterim je zadost, že da si mislijo da zgledajo oh in sploh pa se že lahko obnašajo tako. je že tako, za nekatere si pregrd za druge prelep, da bi se družili s tabo (primer: čakam zvečer na bus, vidim znanko, jo povabm na pijačko in reče; ne morem it js s tabo v ta pub, k so sami dobri tipi, pa bojo vsi do tebe pršli pa noben do mene. sm misla da se heca in je to neka glupa šala, se prisiljeno nasmejim pa reče; ne ne resno, odkar sm samska nočem nikoli z lepimi puncami ven WTF?? poznam pa še en podoben primer)