Jägermeister - Kje kupiti ta liker najceneje?

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Pozdravljeno drago občestvo...
Zadevo sem uvrstil kar pod čvek, če pa sem se zmotil, me prosim ne linčati.
uf-1.gif


Iščem zgoraj omenjeni priljubljeni liker po čimbolj ugodni ceni.
Ima kdo kakšne izkušnje, kje se te stvari najbolje splača kupiti - v osnovi gledam litrsko pakiranje (steklenica 1L).

Predvsem ciljam na predloge iz slovenskih prodajaln! Spomnim se, da je bil svoje čase alkohol poceni v avstrijskem Metro -ju...


jaegermeister-1liter-large.jpg
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
513
79
28
Pri nas je kr drag... v Merkatorju clo po 20 eur / liter. Spar in Leclerk mislm da imata okoli 16 eur.

Kakor vidiš je v Metroju najceneje (11 eur). Sicer je pa bil moj kolega gor nekaj dni nazaj, pa ga niso imeli (samo tamale flaske po 0,02)...
 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
832
14
18
Sem bil ravno včeraj v Metroju v Celovcu, pa so ga imeli tega po 0,7L. Sem ga že držal v rokah da bi ga vzel, pa niti nisem vedel, kakšna je cena pri nas, pa sem ga vrnil na polico. Očitno sem se nategnil, taka stvar vedno prav pride.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.268
2.656
113
Enkrat je bil v Mercatorju po 6 in neki 0,7l. Enkrat pa ko sm kupoval za festo par stvari in je bilo treba it tudi v Interspar, bil je torek sm celo namensko izrezal tista dva kupona za 20% popust in porabil za dve flasi zganega, k so bili pac najdrazji artikel.
 

ALKO247

Zelenc'
9. nov 2010
5
0
1
LJUBLJANA
ja pri nekaterih izdelkih pa je tud par evrov ane...to je pač cenejši od najcenejšega...je od mercatorja 3€ ceneje
+ če si kje blizu ne daš 2€ za bencin do leclerca...ne stojiš v vrsti itd...
mislm da bi bli kšni bolj konkretni komentarji bolj primerni
 
Nazadnje urejeno:

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Jaz pa iščem najcenejšo varianto za 0,7 litersko steklenico jegra. Rabil bi pa ene 20 komadov.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ALKO247 pravi:
15,99€ je v leclercu...greš lahko pogledat...tko da je tukaj ceneje

V leclercu dobiš še na njihovo kartico nazaj nekaj denarja, ker je ponavadi v akciji. To pa pomeni, da so precej cenejši še vedno
wink-1.gif