izvršba elektro lj

pro12245

Pripravnik
12. jan 2011
83
1
8
Če mogoče lahko kdo pomaga....Sodelavka je prejela sklep o izvršbi s strani elektro Lj v višini 106 €......+stroški 74€ v katerem se ne sklicujejo na konkreten račun ampak navajajo le izpisek iz poslovnih knjig-odprte postavke.....
očitno je prišlo do napake saj ona ni odjemalec el. energije pri elektro Lj temveč pri el Gorenjska.... z njimi ni nikoli imela nobene pogodbe in ne prejema nobenih njihovih računov .......kaj kaj naj stori v primeru ugovora so stroški 50 €..plus !!! ali lahko zahteva povračilo stroškov, saj je zadeva povsem jasna..in je očitno njihova evidenca naročnikov pomankljiva...

lp tomaž
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.868
113
pri taščici
Napise naj ugovor, pa neke svoje naj stroske pribije zraven(vsaj v višini njihovih 74+50) . Ce jih ne bodo placali, naj jih opomne da jih bo tožila za psihične bolečine.

Alter uporabnik jih je vec let prosil da bi mu pošiljali položnice. Tvoja sodelavka pa kar dobi izvrsbo
 

Thomas

Pripravnik
14. avg 2014
39
0
6
Jaz imam z njimi ogromne probleme in še kar dobivam opomine, v poslovalnici sem bil že 5-krat, več mailov, telefonov... Skratka preselil sem se v drugo stanovanje in so še kar naprej pošiljali položnice za staro stanovanje name (nisem lastnik, samo najemnik) in seveda za novo tudi... No, in sedaj po skoraj pol leta še vedno niso naredili obračuna za staro stanovanje, so pa vsaj položnice nehale prihajati, ker so tam izklopili elektriko (ni novega najemnika)... V glavnem, nesposobni do konca... Sodelavki pa svetuj, da vse kar dela z njimi naj bo v pisni obliki, da ima dokaze...
 

pro12245

Pripravnik
12. jan 2011
83
1
8
dobila je že pošto s sodišča-izvršbo..zdaj bo potrebno vložiti ugovor in tam nastanejo stroški....odvetnik in taksa...., zato sprašuje kaj storiti...če ima kdo idejo, ali sodišče upošteva stroške ugovora in taxe ki jih navedeš v ugovoru?


lp tomaž
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.451
113
Pokliče naj jih (ali se osebno oglasi pri njih), naj ji pošljejo kopijo računov (da vidi kaj piše na njih).

Pri elektro gorenjska ima vse poravnano?

Potem pa jih pozove na umik izvršbe. Je pa rok 8 dni, tako da mora biti hitra.