izris kopalnice

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
zdravo,

iščem nekoga za izris kopalnice (okolica LJ oz. Gorenjska).

Želja mi je, da:
- ima nekaj idej oz. izkušenj.. ta mi je ključna - ker pohitri celoten proces
- vsaj prbližn ve - koliko mora biti kje prostora (npr. razdalja med bidejem in naslednjim elementom - da sta oba še "uporabna".. ne pa da "to morte pa vodovodarja vprašat")
- pozna (vsaj prbližn) znamke, ki jih zastopajo.. (v enem salonu je pred mano listal katalog "ah mislm da sm kle nekje nekaj podobnega videl...)

pa še naslednji korak - pozna kdo kakšnga mojstra, ki izdela kopalnico "do ploščic" (razbije staro, menja cevi, poflika razbito in pripravi za pečarja). Želja tu je, da ni šlampast.. in ne zlat (in ne - ne grem se Merkur variante... k sem "managerja ekipe" že imel na ogledu)
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.242
113
zdravo,

iščem nekoga za izris kopalnice (okolica LJ oz. Gorenjska).

Želja mi je, da:
- ima nekaj idej oz. izkušenj.. ta mi je ključna - ker pohitri celoten proces
- vsaj prbližn ve - koliko mora biti kje prostora (npr. razdalja med bidejem in naslednjim elementom - da sta oba še "uporabna".. ne pa da "to morte pa vodovodarja vprašat")
- pozna (vsaj prbližn) znamke, ki jih zastopajo.. (v enem salonu je pred mano listal katalog "ah mislm da sm kle nekje nekaj podobnega videl...)

pa še naslednji korak - pozna kdo kakšnga mojstra, ki izdela kopalnico "do ploščic" (razbije staro, menja cevi, poflika razbito in pripravi za pečarja). Želja tu je, da ni šlampast.. in ne zlat (in ne - ne grem se Merkur variante... k sem "managerja ekipe" že imel na ogledu)
Merkur ma tri ekipe... so si pa verjetno podobni, s tem da majo standard da do ploscic naredijo v 3 dneh.

ponavadi ti izris naredi vsak resen prodajalec kopalniske opreme... mas tudi npr fun trade na letaliski.... al pa gres v bauhaus pa ti izrise in mas to za osnovo pri ostalih. Majo pa v programih ze standardne mere elementov in tam vidis kok prostora kje rabis
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej