Izlet za velikonočni ponedeljek... SV Slovenija

pero

Pripravnik
26. avg 2007
92
0
6
Zanima me, kam je nujno iti, če se gre na izlet v tiste konce. Predvsem je pomembno, da se 2 ali tri stvari ogleda, potem pa da so v bližini vinske gorice, po možnosti s kakšnim zvenečim vinarskim imenom.
cheer.gif

Seveda je treba tudi nekje nekaj dobrega pojest.
Prosim za ideje.
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mlin na Muri (Veržej) in energetske točke ob Bukovniškem jezeru npr.
smile-1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
ksz http://www.belec-unikat.si/
To majo en folk, ki se poznamo. Tipo je predsednik društva oldtimerjev, pa je verjetno tudi kaj za videt. Jaz ne vem kako tam to zgleda, ker jaz še nisem tam bla...Ampak verjetno se splača it pogledat.
Kaj se tiče ponedeljka, bomo mi delali v glaleriji, ker računamo na turiste.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
V kakšnem cenovnem rangu se pa gibljejo. Saj ne da bi bil človek škrt, ampak je vseeno fajn včasih tudi cenik prebrati. Imajo prenočišča tudi?
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Verjetno je na strani kaj za pogledat. Gospod Milan ima email in nanj tudi redno odgovarja, tako, da pridobit informacije preko maila mislim, da ne bi bil problem.
Ko bom pa sama sčekirala sceno, bom pa povedala kaj. Drugače pa- tile kraji itaq niso dragi v primerjavi z Lj., tako, da se ni za sekirat, da bi 2 much evrov padlo z denarnice.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Janžev vrh (Od sonca ožarjeni Janževec
grin1.gif
), spod je pa Rogaška (za kopat in napajat se z Donatom).
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.387
1.008
113
Celje
Obišči stran
da ne odpiram nove teme... Ponedeljek bi ženko presenetil s kakšnim res pametnim izletom (če mene nebo sneg
smile-1.gif
) Nimam ideje kam, samo da lahko greva na eno malce drugačno kosilo ali večerjo. Se pravi bolj gurmanska varianta...

Ideje?
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Rade volje bi pršu - če bi imel kak vzrok...
grims-1.gif

(Ptuj je za nas gorence ipak mal preveč oddaljen, da bi kr tko se mal prpelal na "ogled mesta"
wink-1.gif
)
On topic: lahko greš na razstavo pirhov: Klik
Jaz svoje pirhe razstavljam bolj poleti
grims-1.gif
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
mi gremo mal v pon. na morje- do pirana, izletek, kosilce, pa vredu druzba. vsakic je fajn, pa cist na easy..
 

MiranR

Pripravnik
3. sep 2007
223
4
18
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik pero pravi:
Zanima me, kam je nujno iti, če se gre na izlet v tiste konce. Predvsem je pomembno, da se 2 ali tri stvari ogleda ..
Kot je že bilo napisano: 1.) Veržej - mlin na Muri; in še 2.) Otok ljubezni - mlin na Muri in brod na Muri, 3.) Bukovnica - jezero in energetske točke.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj kaj drugega "pametnega" pa itak ni ali?. razen da se na Mađarsko malo zapelje na izlet.