IZKUŠNJE S PONUDNIKOM BOB!

I

Izbrisan uporabnik #488

Vzameš praznični bob za 12 eur pa se ne moreš naklicat.
 

jure_jankovich

Fizikalc
14. feb 2013
999
0
36
124
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
pri nas smo vsi na bobu (5 komadov)

nobenih težav

Tudi pri nas vsi na Bobu, brez težav !

*p.s. ni nas ravno 5, a vseeno
grims-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
ksz...

ta mesec po 14 letih prešel iz simobila na bob.predvsem zato ker simobil nima pametnega paketa in pametnih telefonov za normalno ceno.12€ mesečno lumia 800 bo pa še zdražala vsaj leto.nato pa nov WP8 za 200€ v tujini.kdo pa bo plačeval 24 mesecev za telefon
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Isto sem danes naredil še en, zadnji domači preklop iz simobila na bob.

Mela je nek XS paket al kaj in sila drage minute, če si presegel.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Imam ga od začetka, torej dobri 2 leti. Nimam pripomb. Prvič, da je ponudba brez skritega tiska. Račune dobivam sedaj smešno nizke.

Podpis, enako je pri meni. Smešno nizki računi, pa ne porabim niti tretjino zakupljenega. Imam pa big bob + paket za prenos podatkov 1gb. Vsa čast Bobu, nimam skoraj nobene pripombe. Edina težava do zdaj, ki sem jo opazil je ta, da mi na gorenjski avtocesti nekje med Vodicami in Gameljnam vrže ven oziroma zmanjka signala. Ampak tam redkokdaj skličem telekonferenco med Obamo in Putinom kjer bi razglabljali o miru na svetu tako, da mi je čisto vseeno če izgubim signal in pač še enkrat pokličem.


Starša imata prav tako Boba in plačujeta še bolj smešno nizke račune. Njihova storitev vsem trem čez glavo presega in je več kot odlična.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
ksz

Off topic: Doma bi radi prenesli eno predplačniško mobiltel številko na naročniški paket bob 4cente.

Ker se je doma PUK koda nekam založila jo najbrž pridobim tako, da se oglasim na Mobitelovem centru, izpolnim nek obrazec, se identificiram z osebnim dokumentom in to je to? Ali PUK kodo dobim takoj ali je treba počakati dan-dva-tri?

On topic: Bob 4c uporabljam eno leto (prej naročnik Simobila 10 let) in sem super zadovoljen. Za moje potrebe najugodnejši ponudnik.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Da še jaz dodam nekaj besed. Naročnik pri Mobitelu sem bil cca 11 let (prej še nekaj let predplačnik), potem pa sem prešel na bob. Ker ne kličem veliko se mi je neumno zdelo pri Mobitelu vsak mesec plačevati nekaj kar nikoli ne pokoristim in bob 4c mi je popolnoma pisan na kožo. Plačam kolikor porabim brez nekih oderuških fiksnih naročnin... Pri bobu mi je žal samo za eno stvar... in sicer da nisem na boba prešel že prej...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Včeraj je prišel SMS, da bo danes dostava pogodbe. V SMS je bila opcija, da se dogovoriš za kak drug dan.

Lepo, da tako obveščajo in sicer tudi na staro številko...

Bolj amatersko pa je, da očitno GLS danes ni prišel pozvonit...
smile-1.gif


Tak je to v Sloveniji, čim je v storitvi veriga večih, se slej ko prej pri kakšnem šalabajzerju zalomi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, danes je prišel popoldne, brez da bi se najavil DPD, jaz seveda nisem mogel podpisati, ker naslovne osebe seveda ni doma.

Očitno je to isto šalabajzerstvo kot GLS, namesto včerja pripelje danes, ne da bi prej poklical.

Ne vem zakaj BOB ne dela s pošto Slovenije in se ubada s takšnimi "garažnimi" firmami, ki so neresne in povzročajo škodo ter stroške strankam.

Ko mu rečem, kje je bil včeraj, bedni izgovor, da za to "on" ne ve.

Ni pustil listka, nič, po moje ne bova šla tja dvignit, ampak bom poklical naj še enkrat vročijo kot je bilo dogovorjeno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zdaj sem jim poslal mail (DPDju), da kaj se gredo, da bom hodil jaz zaradi njihove šlamparije v neko skladišče podpisaovat in dvigat pošiljko.

Še enkrat naj vročijo jutri, sicer bodo poslali nazaj, jaz pa bom obvestil še bob o šlampariji njihovega dostavljača pa naj že enkrat menjajo nesposobneže.

V igri je samo cena očitno, in ker so jim dali ponudbo, ki je bolj ugodna od monopolne poštne, so pač vzeli.
Praksa pa pokaže, zakaj imajo takšno ceno.