Izklop obvestil na e mail

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Ne vem, kje izklopiti obvestilo o novem odgovoru/obvestilu teme na e-mail.

Zajeta slika alter.JPG


Ja seveda, iščem pomoč.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
https://www.alter.si/tema/faq-funkcionalnosti-po-prenovi.2666083/

5. V osebnih nastavitvah sem nastavil, da ne prejemam elektronske pošte ob novih ogovorih, vendar jo še vedno prejemam.
Ureditev teh osebnih nastavitev velja le za teme, v katerih boste sodelovali v prihodnosti. Za ureditev obveščanja iz tem, v katerih ste že sodelovali, pa je potrebno odjaviti obveščanje preko emaila v zavihku "Opazovane teme".


Alter.si-20180730-141219.jpg


Spodaj se nahaja možnost "Izberi vse" in nato iz povleci-spusti menija izberete možnost "Onemogoči obveščanje preko e-pošte"
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Tole mene tako živcira, da dejansko čimmanj pišem po forumu zaradi tega, pa verjamem, da še kdo. Je bilo prej dosti boljše, da si dobil mail samo, ko je kdo odgovoril na tvoj post, sedaj pa za vsak prispevek piska telefon.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Tole mene tako živcira, da dejansko čimmanj pišem po forumu zaradi tega, pa verjamem, da še kdo. Je bilo prej dosti boljše, da si dobil mail samo, ko je kdo odgovoril na tvoj post, sedaj pa za vsak prispevek piska telefon.

To je predvsem zato, ker si ne vzames nekaj minut, da bi si te zadeve izklopil ... :) ... Ce te motijo ... Sicer pa si lahko tudi v mailu na mobilcu lahko to uredis...
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Tudi to je nepraktično, forum mora biti enostaven, na pa da raziskujem nastavitve itd. Za zgled bi si morali vzeti slo-tech. Sem se sedaj dokopal do nastavitev, čisto preveč možnosti, ene 30 kljukic. Meni osebno je bila stara platforman mnogo-mnogo ljubša in počasi zgubljam veselje tu gor.
 
Nazadnje urejeno:

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Dejansko bi moralo biti kot privzeta nastavitev 'vse izklopljeno'. Po tem je stvar uporabnika, kaj bo omogočil. Da ne bi bilo kot pri 'cookijih'. Povsod je samo gumb za "omogoči" :valjamse:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Ce ne znas brat, potem ti ocitno drugega nic ne preostane... ali je treba res vse narisat in servirat na srebrnem pladnju... vse pise v FAQ ... samo par minutk casa si je treba vzet... odgovor imas nekaj sporocil vije v tej temi...

Poglej priponko 23232
Nima si on ničesar za odznačevat. Z novo zkonodajo je pa to še bolj strogo. Fantje ne hecite se, ker info pooblaščenc ne bo poznal milosti.