Izbris privzetih aplikacij?

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Problem:
Na iPAQ nx2410 sem dal WM6. Prej ko sem imel WM2003 sem lahko na nastavljal koliko spomina naj bo za shranjevanje aplikacij in koliko ga naj bo kot delovni pomnilnik.

No sedaj ko imam gor WM6, pa nikjer ne morem nastavljati tega razmerja. Dlančnik ima pa samo 64MB pomnilnika.

Kar vidim pod "Memory" je:

Citat:

Storage

Total: 14.91 MB
In use: 4.95 MB
Free: 9.96 MB

Program

Total: 53.58 MB
In use: 19.43 MB
Free: 34.15 MB

Problem je v tem da sedaj ne morem naložiti "Destinator 7", ker je na dlančniku premalo placa.


Rešitev bi po moje bila, da vržem dol Office, Igre in WMPlayer. Ampak problem je v tem kako, ker to je že vse bilo privzeto gor in ne morem dati "uninstall"?

Mi zna kdo pomagat, kako bi spremenil razmerje pomnilnika ozr. kako bi odstranil privzete aplikacije, ki jih ne potrebujem?

Hvala!
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
instaliraj aplikacijo na spominsko kartico. V WM5 in WM6 ni več kontrole porabe pomnilnika!

Lp
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Ne gre, ker mi Destinator7 nič ne ponudi izbire lokacije, hoče bit na dlančniku.
grin1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ko zadevo inštaliraš iz računalnika, a se potem ne pojavi na dlančniku meni, kjer ti ponudi tri vrste shranitve oz. inštalacije ?
Zdaj je vprašanje, če uporabljaš sploh pravi .cab fajl za tvoj operacijski sistem, torej za WM6.
Obstajajo 3 varjante instalacije ... mapa WM2003 ... itd.
Sedaj sem gledal in v navodilih za inštalacijo piše takole:

Install from CAB file (choose correct O/S: PPC2003, WM5, WM6)

Probaj datoteko z katero se program inštalira (Main.cab) prekopirat na SD kartico in od tam namestit zadevo. Morda se bo program avtomatsko namestil na SD, ker ga pač od tam tudi poganjaš ... namestitveni .cab fajl.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Uparabil sem sigurno pravi .cab, ki sem ga tudi najprej skopiral na SD kartico in ga nato od tam zagnal. Kot že rečeno mi ni ponudilo opcije izbire lokacije namestitve.

No zdaj sem dal gor tomtom, ki pa me je vprašal za lokacijo.