Izbrati wiz ali hi3 ?

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Bilo je kar nekaj govorjenja ,ker pa verjetno ni skrivnost bom prilepil tu. Lupo 37kw, bonus 0.doplačila za mladega voznika ni.Sklenil pri HI3



Tale hi3 zna biti poceni, sploh če sicer nimaš bonusa, če si mlajša oseba in če ne rabiš avtomobilske asistence.
smile-1.gif

Točno tako... V konkretnem primeru sem dal 130 evrov z ao+ in dodatnim nezgodnim , brez asistence ker je s tistim 130 evri kritja brezvezna...
V danih pogojih daleč najcenejša opcija zavarovanja.( brez bonusa,mladi voznik,malo kilowatov...lastnik avta sem pa jaz kis svojo letnico rojstva dobro znižam premijo...)


Sem raje za sinova sklenil članstvo pri amzs , nova kategorija do 26let starosti z članarino 20 evrov po osebi. Sem ju včlanil preko član pridobi člana in sem dobil na svojo člansko kartico za vsakega še po 10 evrov nazaj.


Kar se tiče permanentnih polic pri triglavu. Njihovega načina raje ne bom komentiral. Bistvo je ,da če želiš brez zapletov odpovedati moraš to storiti / sporočiti vsaj tri mesece pred potekom police.

Drugače pa ob sklenitvi izrecno zahtevati da napiše datum poteka in ne permanentno. Sicer trenutno tisti permanentno res ne prinaša nobenih finančnih posledic ,a nikoli ne veš kdaj se spomnejo kaj zaračunati.

lp
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
V skladu z obligacijskim zakonom se permanentno polico res lahko prekine z odjavo vozila ali pa 3 mesečnim odpovednom rokom. Zaenkrat je le njihova dobra volja, da tega lastnega natega ne izvajajo.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Zato pa bom vsaj jaz takoj podal odjavo za vsa avto ,moto zavarovanja ob pteku zavarovanja. Potem pa če bodo vpisali točen datum poteka bom podaljšal pri triglavu ,drugače pa grem h konkurenci.

Ker s to permanentno foro pa že skoraj izsiljujejo, na lepem bodo pa še začeli zaračunavat ko boš prekinil ali pa boš želel kako spremembo.
Na tak podel način , da bom skoraj pod prisilo bil pri njih ,naj kar pozabijo.

Lp
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Pri zmju bos moral pa se za nazaj vrniti popuste, drugac ti bo rubeznik trkal po vratih.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Zakaj bi kaj vračal ? Kakšen popust ? Samo na spletni strani Hi3 vse izpolnil in to je to...Nobene permanentnosti.

Lp
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Matej sedaj meša premoženjska z avtomobilskimi, ker drugega nima za argumentirati... jabuke in hruške...
stupid-1.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Matej sedaj meša premoženjska z avtomobilskimi, ker drugega nima za argumentirati... jabuke in hruške...
stupid-1.gif

Kot kaže res...


Sem v svojem postu poudaril da bom odjavil vse svoje avto ,moto police kar jih je pri hiši...Potemko bo treba podaljšati bom pa podaljšal samo če bo točno zapisan datum poteka.
Na silo sprejeti tole permanentno je pa res malo huda.

Konkretno ta polica o kateri govorimo je bila sklenjena pred štirimi meseci ob nakupu avta. In so lepo fino takoj ugurali permanentno..In še sedaj se nebi obremenjeval ,če bi bilo zavarovanje najceneje podaljšati pri triglavu. Ker sem pač pri tem Hi3 našel pol cenejšo varianto sem pa komaj dosegel da sem brez problemov sklenil zavarovanje pri njih.

Osebno ne podpišem nobene avto ,moto,...police več ,na kateri vidim kot končni datum permanentno.
To je moje mišlenje. Kaj boste ,bodo naredili drugi ,me pa res ne skrbi.

lp
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Čist tko... A ne pomeni permanentno, da ti še do 30 po preteku zavarovanja zavarovalnica krije škodne dogodke pod pogojem da podalšaš polico.
Če ima polica rok poteka in ti ne skleneš nove police do tega roka pa se lahko obrišeš za kakršnekoli kritja v vmesnem času (da skleneš novo pogodbo).
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Čist tko... A ne pomeni permanentno, da ti še do 30 po preteku zavarovanja zavarovalnica krije škodne dogodke pod pogojem da podalšaš polico.
Če ima polica rok poteka in ti ne skleneš nove police do tega roka pa se lahko obrišeš za kakršnekoli kritja v vmesnem času (da skleneš novo pogodbo).
Ne, to kar ti govoriš je respiro rok, ki je opredeljen v splošnih pogojih in velja še 30dni po poteku police. Pri permanentni polici respiro rok ni možen, ker ni poteka zavarovanja. Ko pa odpoveš permanentno polico pa se odpoveš tudi respiro roku.