Izbiram TROJKO - kdo ima najboljši paket?

ItalianStalion

Zelenc'
13. jun 2008
6
0
1
Že dalj časa razmišljam o "trojčku", internet, televizija, telefon.

Zanimajo me vaše izkušnje z tremi glavnimi ponudniki trojčkov pri nas (Amis, Siol, T-2).

sprasujem se.gif


Kolikor sem zasledil ima vsak svoje prednosti in seveda tudi slabosti...

hvala
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Odvisno kakšne imaš želje.

In odvisno kakšne imaš možnosti za priklop in na kateri tehnologiji.

Napiši malo več kaj rabiš...hitrost interneta, koliko TVjev, katera zvrst kanalov te zanima, koliko rabiš telefon in koliko ter kam kličeš ipd.
 

ItalianStalion

Zelenc'
13. jun 2008
6
0
1
Ja optike žal ne morem imet....
cry12bpy.gif


Imel bi pa največ dva TV (nagibam se bolj k enemu), telefon valda, pa dovolj hiter internet, da bi mi to vse laufalo tako kot mora...

Ne rabim nekih abnormalnih hitrosti...

Lokacija: štajerski konec

hvala
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.685
577
113
Vzami Amis, za isto ceno dobiš hitrejši internet kot pri Siolu. Če maš pa centralo blizu pa je tudi T-2 enako dobra izbira.
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Naslednje vprašanje je kok si daleč od centrale in če imaš možnost VDSL, kar pa verjetno ne veš...se pa lahko pozanimaš.

Amis je ok izbira, če te zanima samo internet. Pri TVju pa niso (še) konkurenčni. Na t-2 imaš največ TV programov. Vsebinsko gledano pa ima za moje pojme najboljšo TV shemo telekom.

Cenovno so vsi precej izenačeni, če gledaš osnovne hitrosti interneta 1/256kb.

T-2 ima prednost, ker ima malo lepšo sliko na TV, na drugi strani ti data Amis in siol brezžični router.

T-2 ima v popvrečju cenejše klice na telefoniji, a imaš na drugi strani pri amisu in siolu brezplačne klice po telekomovem omrežju.

Pol maš pa še razne akcije. Amis ti nudi 50% popusta prvih 5 mesecev, telekom ti (pro)da laptop za 100€...

V glavnem - razmisli kateri del ti je bolj pomemben oz. bolj rabiš.