Izbira mobitela - pomoč?

kemarkone77

Pripravnik
3. jun 2011
145
8
18
Pozdravljeni,

Sedaj imam 4 leta star mobitel Sony experia J in bi ga zamenjal. Vzel bi nekaj preko A1 na 24 obrokov. Nisem nek ekstremni uporabnik mobitela, par klicev, sms-ov, mal neta na dan, to je to (sedanji mobitel mi zdrži 5 dni ali več baterija). Mogoče bi mi še najbolj pomembno bilo, da ima nov mobitel soliden fotoaparat. Izbiram nekako med naslednjimi:

- Huawei P9 ali P10
- Moto z play
- Samsung galaxy S7
- ali kakšen Sony v podobnem rangu

Katerega mi priporočate oz vaše mnenje? Mobitela ne bi kmalu zamenjal za drugega.

Hvala
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Huawei p10.....ce te ne moti njihov skin cez OS. Vse ljudi ki jih poznam so s Huaweiji zadovoljni. Motorola je se kr okej, ampak meni osebno grda, samsung je pac samsung (ne mores zgresit), sonyja pa pozabi, ker so za konkurenco.
 

kemarkone77

Pripravnik
3. jun 2011
145
8
18
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
Huawei p10.....ce te ne moti njihov skin cez OS. Vse ljudi ki jih poznam so s Huaweiji zadovoljni. Motorola je se kr okej, ampak meni osebno grda, samsung je pac samsung (ne mores zgresit), sonyja pa pozabi, ker so za konkurenco.

Hvala za mnenje. Nekako se tudi sam najbolj nagibam k Huaweju, sem pa slišal za njih, da naj bi se na dolgi rok (več kot eno leto) z njimi pojavljale težave, npr. zatikanje pri aplikacijah, itd...Ne vem, sam nimam izkušenj z njimi, večina uporabnikov jih pa pohvali.

Njihov skin oz. posebej prirejen Android pa mislim, da me ne bi motil.
 
Nazadnje urejeno:

zigmar

Pripravnik
22. dec 2008
52
2
8
Pozdravljeni.

Ne bom odpiral nove teme,ampak zanima me pametni telefon Samsung j3 iz akcije na vezavo preko Telemacha.
Kakšne kvalitete je ta telefon in kako je sploh realno stanje s signalom in pokritostjo Telemacha?

Hvala za mnenja in ocene.
 

zigmar

Pripravnik
22. dec 2008
52
2
8
Pozdravljeni.

Rabim mnenje o telefonu Samsung J3 in to direkt v navezi z akcjo pri Telemachu.Kakšna je kakovost telefona in kako je sploh s pokritostjo signala pri Telemachu?

Hvala za odgovore in mnenja.