Covid-19 Ivermectin

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
:bonk:

Mimogrede, clinical trial za to zdravilo še ni končan. Tretja faza še poteka in bo končana konec 2022. Trenutno je v fazi rekrutiranja:


Evropa pa že v naročilo zdravila.

Imamo pa Ivermectin, varno, dokazano s 60 triali, poceni zdravilo, ki je prepovedano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Imaš morda podatek glede druge/tretje faze za Ivermectin?
Dajmo še o tem čudežu od zdravila kaj reči, da ne bo samo Andy pravica in zarote.

Trenutno v Evropi klinično preizkušajo vsaj 7 različnih zdravil proti Covidu. Med njimi je tudi Ivermectin. Nekaj od teh zdravil je novih (namenskih), nekaj pa znanih, starih, ker so že v uporabi za druge stvari. Konkretno Ivermectin proti internim zajedalcem in parazitom (tudi pri živalih).

Od teh zdravil so v večjih količinah že uporabili Ivermectin, predvsem v revnejših državah, saj je zelo dostopen (poceni) in so ugotovili, da mogoče znižuje količino virusa v telesu, če ga jemlješ dovolj zgodaj po okužbi.

Dejstvo je, da kliničnih testov, ki jih Andy zahteva od cepiv in vseh ostalih zdravil, tudi za Ivermectin še ni (za Covid seveda, proti parazitom jih je več kot dovolj) dovolj, da bi zaključili njegov velik doprinos k rešitvi problema.

Se pa dela na tem, zdravila se testirajo in rezultati bodo. Če bodo rekli, da je Ivermectin top shit, no Andy skakal po levi trepalnic, če bodo rekli, da ni, bo Andy rekel, da je vse zarota.

Dejstvo pa je, da ne bo razvit svet šel množično futrat svoje ljudi z nekim anti parazitikom brez, da se zadeva prej dobro preveri. Luknje od držav so to seveda storile, saj drugih opcij sploh niso imeli. Enako so tudi podatki teh držav za v kanto in si z njimi nimamo kaj pomagat.

Komur naša znanost ni všeč in ji ne zaupa, naj se odseli v Indijo in uživa vse pluse njihove znanosti.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
Na moje živce vpliva predvsem trdota vaših glav. Nekatere so res trde.


Delta sev - UK - AstraZeneca cepivo:

Poglej priponko 46408

Delta sev - India - Ivermectin:

Poglej priponko 46409

Andy se zevedaš kake grafe podajaš? Ti daješ grafe o številu okuženih. Ivermectin pa ni cepivo temveč zdravilo. Torej najprej se moraš okužit, da se lahko zdraviš. Tako ti grafi nimajo prav nič z Ivermectinom, ali pa nam hočeš povedat, da preventivno jemanje Ivermectina ščiti pred okužbo? Sicer je tvoje postanje povsem brez glave in repa.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Andy se zevedaš kake grafe podajaš? Ti daješ grafe o številu okuženih. Ivermectin pa ni cepivo temveč zdravilo. Torej najprej se moraš okužit, da se lahko zdraviš. Tako ti grafi nimajo prav nič z Ivermectinom, ali pa nam hočeš povedat, da preventivno jemanje Ivermectina ščiti pred okužbo? Sicer je tvoje postanje povsem brez glave in repa.

MrDaco se zavedaš, da cepljeni poveste da cepivo prvenstveno ščiti pred težjim potekom okužbe, ne pred samo okužbo, ko se vem pokaže, da se tudi cepljeni okužujejo?

Sprenevedanje ali ...?

Pa Janez; inokulant (cepivo za vas) je temeljito preizkušeno? V kateri paralelni dimenziji pa?

Retorična vprašanja, ne se trudit z odgovori. Prosim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Spajky

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
MrDaco se zavedaš, da cepljeni poveste da cepivo prvenstveno ščiti pred težjim potekom okužbe, ne pred samo okužbo, ko se vem pokaže, da se tudi cepljeni okužujejo?

Sprenevedanje ali ...?

Pa Janez; inokulant (cepivo za vas) je temeljito preizkušeno? V kateri paralelni dimenziji pa?

Retorična vprašanja, ne se trudit z odgovori. Prosim.

Pa se zavedaš, da to kar si napisal nima veze z mojo repliko Andyju, sicer mojemu Paškemu stanovskemu kolegu :p :) :D

Pa da še repliciram... Vem, se je izkazalo da tudi cepljeni se okužimo, in oklužbo (z sicer vsaj 40% manj virusa) trosimo okoli. Ampak a se zvedaš da to trošenje virusa nebi imelo nobenega pomena, če bi ob preceplenosti imeli prazne bolnišnice. Pa, se zavedaš, da se sedaj tresejo hlače samo vam necepljenim. Ostali poskušamo koliko toliko normalno živet, koliko se pač da z tole plavo-zeleno masko na frisu. No pa še na koncu, a se zavedaš da cepljeni še vedno spoštujemo nošenje mask ipd, ne kolesarimo pred parlamentom, in v trgovini ne protestiramo ter zajebavamo trgovke v smislu ne-nošenja mask.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Slick in kalbo

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Pa se zavedaš, da to kar si napisal nima veze z mojo repliko Andyju, sicer mojemu Paškemu stanovskemu kolegu :p :) :D

Pa da še repliciram... Vem, se je izkazalo da tudi cepljeni se okužimo, in oklužbo (z sicer vsaj 40% manj virusa) trosimo okoli. Ampak a se zvedaš da to trošenje virusa nebi imelo nobenega pomena, če bi ob preceplenosti imeli prazne bolnišnice. Pa, se zavedaš, da se sedaj tresejo hlače samo vam necepljenim. Ostali poskušamo koliko toliko normalno živet, koliko se pač da z tole plavo-zeleno masko na frisu. No pa še na koncu, a se zavedaš da cepljeni še vedno spoštujemo nošenje mask ipd, ne kolesarimo pred parlamentom, in v trgovini ne protestiramo ter zajebavamo trgovke v smislu ne-nošenja mask.

Hmmm..., eden od naju mora bit malo ... no recva poseben.

Ker jaz pa vidim povezavo mojega pisanja s tvojim Andy-u. Njemu očitaš nepreverjenost Ivermectina za kovid, ne glede na to da je prevejen s testi in v praksi proti zajedalcem (ob tem da je bilo ničkolikorat povedano da so priporočene doze enake kot pri zajedalcih). Ob tem da inokulant (cepivo za vas) ni niti približno zares preizkušen; preizkuša se ta trenutek na vas.
Bolnišnice pa ne bodo prazne, nikoli. Se bo pa kot kažejo zadnji dogodki bolni v bolnišnicah nehali pripisovati kovidu (vse močnejši glasovi o zgrešenosti PCR). Seveda ko(če) bo dovolj cepljenih...

No pa še na koncu; tudi necepljeni ne jebemo nedolžne ljudi okoli sebe z nenošenjem mask, še manj kolesarimo pred parlamentom (ali pa kje drugje) Vsaj večina ne, imamo kaj bolj pametnega za počet.

(saj sem rekel da ne potrebujem odgovorov?)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
Hmmm..., eden od naju mora bit malo ... no recva poseben.

Ker jaz pa vidim povezavo mojega pisanja s tvojim Andy-u. Njemu očitaš nepreverjenost Ivermectina za kovid, ne glede na to da je prevejen s testi in v praksi proti zajedalcem (ob tem da je bilo ničkolikorat povedano da so priporočene doze enake kot pri zajedalcih). Ob tem da inokulant (cepivo za vas) ni niti približno zares preizkušen; preizkuša se ta trenutek na vas.
Bolnišnice pa ne bodo prazne, nikoli. Se bo pa kot kažejo zadnji dogodki bolni v bolnišnicah nehali pripisovati kovidu (vse močnejši glasovi o zgrešenosti PCR). Seveda ko(če) bo dovolj cepljenih...

No pa še na koncu; tudi necepljeni ne jebemo nedolžne ljudi okoli sebe z nenošenjem mask, še manj kolesarimo pred parlamentom (ali pa kje drugje) Vsaj večina ne, imamo kaj bolj pametnega za počet.

(saj sem rekel da ne potrebujem odgovorov?)

Vidim ja... res sma posebena... še zdaj ne razumeš bistva... :p

Ivermectin je zdravilo, ki se ne jemlje kot recimo zdravilo za nižanje krvnega tlaka vsak dan. Najprej moraš zbolet, nato pride na vrsti Ivermectin. Andy pa lima grafe kako po njegovem zaradi Ivermectina padajo okužbe... porkaduš a bo kapnilo v glavo kaj želim povedat ali ne?
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Hmmm ... zaradi nečesa morajo padat okužbe. Če v razvitem svetu zaradi inokulacije (?!) najbrž tam zaradi zdravila (?!). Ker samo to je razlika. Ali pač?! (ne, to ni moje razmišljanje, je eden od načinov interpretacije. tega je veliko zadnje čase ...)

Ne zagovarjam Andy-a, fant je to sposoben sam. Me pa moti razmišljanje v stilu inokulant je preizkušen, ivermectin pa ne. Kar seveda ni res, prej obratno. Samo zato sem se oglasil tukaj. In ne bom več....
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in MrDaco

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.318
9.690
113
kod Džej-Zija
Hmmm..., eden od naju mora bit malo ... no recva poseben.

Ker jaz pa vidim povezavo mojega pisanja s tvojim Andy-u. Njemu očitaš nepreverjenost Ivermectina za kovid, ne glede na to da je prevejen s testi in v praksi proti zajedalcem (ob tem da je bilo ničkolikorat povedano da so priporočene doze enake kot pri zajedalcih). Ob tem da inokulant (cepivo za vas) ni niti približno zares preizkušen; preizkuša se ta trenutek na vas.
Bolnišnice pa ne bodo prazne, nikoli. Se bo pa kot kažejo zadnji dogodki bolni v bolnišnicah nehali pripisovati kovidu (vse močnejši glasovi o zgrešenosti PCR). Seveda ko(če) bo dovolj cepljenih...

No pa še na koncu; tudi necepljeni ne jebemo nedolžne ljudi okoli sebe z nenošenjem mask, še manj kolesarimo pred parlamentom (ali pa kje drugje) Vsaj večina ne, imamo kaj bolj pametnega za počet.

(saj sem rekel da ne potrebujem odgovorov?)
Laž. Priporočene doze niso enako kot pri zajedalcih. Doze so bistveno višje. Pa še to doziranje predlaga neuradna zasebna iniciativa brez pooblastil. Kot bi jaz predlagal doziranje

Poleg tega ima MrDaco prav. Ivermectin je zdravilo, ne preprečuje okužb, ampak morda omeji podvajanje virusa v zgodnji fazi okužbe. S tem korda preprečuje težji potek. Kaj je res, bomo izvedeli po končanih kliničnih testih. AndY1-jevi grafi padanja okužb zaradi ivermectina so totalen bullshit.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Laž. Priporočene doze niso enako kot pri zajedalcih. Doze so bistveno višje. Pa še to doziranje predlaga neuradna zasebna iniciativa brez pooblastil. Kot bi jaz predlagal doziranje

Poleg tega ima MrDaco prav. Ivermectin je zdravilo, ne preprečuje okužb, ampak morda omeji podvajanje virusa v zgodnji fazi okužbe. S tem korda preprečuje težji potek. Kaj je res, bomo izvedeli po končanih kliničnih testih. AndY1-jevi grafi padanja okužb zaradi ivermectina so totalen bullshit.
Prav, je laž, ne bom trdil. Bom preveril. Kolikor se spomnim so doze tam tam. Če se motim se opravičujem.

Se pa razločno spomnim besed veterinarke, da ni nobenega problema če se prekorači doza za male živali tudi za večkratnik. Zdravilo je pač varno za njih. Da ne bi bilo za nas bi bilo pa zanimivo... Lahko da ni, ampak inokolunat definitivno ni, ob podobnih učinkih na kovid, se pravi ne preprečuje okužb!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Laž. Priporočene doze niso enako kot pri zajedalcih. Doze so bistveno višje. Pa še to doziranje predlaga neuradna zasebna iniciativa brez pooblastil. Kot bi jaz predlagal doziranje

Poleg tega ima MrDaco prav. Ivermectin je zdravilo, ne preprečuje okužb, ampak morda omeji podvajanje virusa v zgodnji fazi okužbe. S tem korda preprečuje težji potek. Kaj je res, bomo izvedeli po končanih kliničnih testih. AndY1-jevi grafi padanja okužb zaradi ivermectina so totalen bullshit.
Uporabljene doze, ki so bile bistveno višje, so bile uporabljene v avstralski študiji lansko leto, ki so jo delali v epruveti in je bila to prva študija, ki je nakazovala na učinkovitost Ivermectina.

Na ljudeh se je izkazala doza, ki je blizu dozi za parazite, zadostna. Tole je doziranje za zdravljenje.

0.2–0.4 mg/kg per dose (take with or after meals) — one dose daily, take for 5 days or until recovered
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

Ivermectin fights 21 viruses, including SARS-CoV-2, the cause of Covid-19. A single dose reduced the viral load of SARS-CoV-2 in cells by 99.8% in 24 hours and 99.98% in 48 hours, according to a June 2020 study published in the journal Antiviral Research.
Some 70 clinical trials are evaluating the use of ivermectin for treating Covid-19. The statistically significant evidence suggests that it is safe and works for both treating and preventing the disease.

Despite the FDA’s claims, ivermectin is safe at approved doses. Out of four billion doses administered since 1998, there have been only 28 cases of serious neurological adverse events, according to an article published this year in the American Journal of Therapeutics. The same study found that ivermectin has been used safely in pregnant women, children and infants.
If the FDA were driven by science and evidence, it would give an emergency-use authorization for ivermectin for Covid-19. Instead, the FDA asserts without evidence that ivermectin is dangerous.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky