Covid-19 Ivermectin

luka51

Guru
16. avg 2007
13.876
5.145
113
Ne Andy ti se ne zavedaš, da si popolnoma izgubil stik z realnostjo.

Veš tisto. Če vsi vozijo nasproti tebi po AC je nekaj najverjetneje s tabo in tvojo vožnjo narobe in ne ostalimi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Ivermectin is best known for its antiparasitic properties. Yet, the drug also has antiviral and anti-inflammatory properties. Studies have shown that ivermectin helps to lower the viral load by inhibiting replication. A single dose of ivermectin can kill 99.8% of the virus within 48 hours.

Torej magično ozdraviš v dveh dneh? sploh ne zboliš ker te ščiti? Ali samo pade možnost za težji potek bolezni?

Daj se izjasniti, ker te tvoje objavljene raziskave si že nasprotujejo med seboj.
---

Saj smo videli, kako je Violeta bila bolana 2 tedna, ampak ker je jemala sredstvo proti glistam je ozdravela v 14 dneh.

Sploh ta tvoja vele omenjena Indija Koromandija, kjer so imeli velike uspehe z iverco. Pa so še vedno imeli novoletni val Omikrona, podobno kot mi v Evropi. In ta je bil skoraj na nivoju tistega iz Maja lani, ko so trupla plavala po rekah in ljudje izginjali iz bolnic, ko je kisika zmanjkovalo.

Kako se je to lahko zgodilo, če pa so se vsi razglistili? Bi ja država nadaljevala z iverco, če jim je res tako pomagala takrat? Big farma podkupljeni?


Daj, vklopi malo možgane.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Škoda mojega časa debatirati s tabo in ostalimi.

Vse vam prinesem na pladnju. Vse kar zmorete je posmehovanje (konjska pasta) in delanje norca (primerjanje s Cedevito in ostalimi debilizmi), zraven pa se ne zavedate, da pljuvate v lastno skledo in da ste to počeli dobro leto.

Problem je, da je ta pladenj precej ubog. Npr. tvoj zgornji prispevek o ivermectinu in molecular docking je vsebinsko totalno sranje (pa je mi je jasno da je to preprint, ki so ga eni nadebudni znanstveniki objavili).

Bi se dalo napisat cel esej, kjer bi lahko od črtice do črtice razložil, zakaj je arXiv preprint Insights from a computational analysis of the SARS-CoV-2 Omicron variant: Host-pathogen interaction, pathogenicity and possible therapeutics zmazek (ampak je res škoda mojega časa).

Ti dam en izziv, koliko se spoznaš, a lahko (brez googla) streseš iz rokava slovenski prevod za molecular docking pa scoring function.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Problem je, da je ta pladenj precej ubog. Npr. tvoj zgornji prispevek o ivermectinu in molecular docking je vsebinsko totalno sranje (pa je mi je jasno da je to preprint, ki so ga eni nadebudni znanstveniki objavili).

Bi se dalo napisat cel esej, kjer bi lahko od črtice do črtice razložil, zakaj je arXiv preprint Insights from a computational analysis of the SARS-CoV-2 Omicron variant: Host-pathogen interaction, pathogenicity and possible therapeutics zmazek (ampak je res škoda mojega časa).

Ti dam en izziv, koliko se spoznaš, a lahko (brez googla) streseš iz rokava slovenski prevod za molecular docking pa scoring function.

Povej še na kakšen način je bila ugotovljena (ne)učinkovitost monokloidnih protiteles proti Omicronu, da so izgubila EUA.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Škoda mojega časa debatirati s tabo in ostalimi.

Vse vam prinesem na pladnju. Vse kar zmorete je posmehovanje (konjska pasta) in delanje norca (primerjanje s Cedevito in ostalimi debilizmi), zraven pa se ne zavedate, da pljuvate v lastno skledo in da ste to počeli dobro leto.
Imaš prav. Zato še malo nalimaj, kar copy/paste. Ti pričakuješ, da bomo mi zabili pol ure časa, da bomo tvoje copy/pastane neumnosti (za kar rabiš 1 sekundo) debunkali. Lepo te prosim. Da bom ob 2.00 zjutraj delal in jamral, kako moram deleat cele dneve. Lool.
Raje joške šlatam takrat. Z iverco se pa kar ti ukvarjaj še naprej.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Povej še na kakšen način je bila ugotovljena (ne)učinkovitost monokloidnih protiteles proti Omicronu, da so izgubila EUA.
Ena izmed uveljavljenih možnosti (nimam pojma, kaj je konkretno uporabljal Eli Lilly)

lentivirus based neutralization assay

 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Capture.PNG


Madona, s čim jo pa tukaj filajo?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ne more, nima več, iverca skurila vse.

Pa kaj se sploh še bockate z bolnikom.
Meni je edino žal, da ga ne morem dati na ignore, ker je pač moderator. Vse ostale njegove somišljenike sem že pred časom poklikal na ignore

Ocitno je Ivermectin skuril tudi mozgane kraljici in njenim zdravnikom:


Sej vam bo enkrat kapnilo. Enkrat.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Ocitno je Ivermectin skuril tudi mozgane kraljici in njenim zdravnikom:

Ok, če se še 1x pogleda video:

1) nikjer ne govori zdravnik od kraljice
2) vprašaj (?) se pojavlja v članku, kjer se sprašujejo če kraljica jemlje tablete proti glistam
3) nikjer ni izrečeno da kraljica jemlje zdravila proti glistam
4) kongresniki "naj bi" jemali
5) neznano število kongresnikov "naj bi" jemalo...

In to v intervjuju nastopa velik zagovornik iverce, kateri je prej zdravil covid z stereoidi, vitaminom c... seveda pa nima nobenih cifer kako so njegova zdravljenja sploh bila uspešna.

Oprosti, ampak to že deluješ na meji obsesije, kjer hočeš nekaj verjeti, pa četudi se ti posreduje nasprotne dokaze. Sploh da boš o iverci pisal ob 1 ponoči.

818k1CLbUbL._AC_SY741_.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Verjetno bolj kot iverca pomaga Putin. 10 dni nazaj napade Ukrajino, danes že otroci v šolah brez mask.

Pojasni tole!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

Treatment with Ivermectin Is Associated with Decreased Mortality in COVID-19 Patients: Analysis of a National Federated Database



Abstract: We retrospectively identified adults (≥18 years) with a recorded COVID-19 infection between January 1, 2020 and July 11, 2021. We compared those with recorded use of ivermectin, but not remdesivir, against those with recorded use of remdesivir, but not ivermectin. We controlled for the following demographics, comorbidities, and treatments that may affect COVID-19 survival outcomes: age, gender, race, ethnicity, nicotine use diabetes mellitus, obesity, chronic lower respiratory disease, ischemic heart diseases, tocilizumab, glucocorticoids, or ventilator use. We measured association with mortality as the primary outcome, with significance assessed at p<0.05.

Results: There were a total of 1,761,060 possible COVID-19 patients based on ICD-10 diagnostic terms and confirmatory lab results. Prior to controlling, our analysis yielded 41,608 patients who had COVID-19 resulting in two unique cohorts that were treated with either ivermectin (1,072) or remdesivir (40,536). Within the ivermectin cohort, average age was 51.9 + 17.8 years, 43% were male, 60% had glucocorticoids and 1% required ventilator support. In the remdesivir cohort, average age was 62.0 + 16.0 years, 54% were male, 64% had glucocorticoids and 2% required ventilator support. After using propensity score matching and adjusting for potential confounders, ivermectin was associated with reduced mortality vs remdesivir (OR 0.308, 95% CI (0.198,0.479)),Risk Difference -5.224%, CI (-7.079%,-3.369%), p <0.0001.

Conclusion: Ivermectin use was associated with decreased mortality in patients with COVID-19 compared to remdesivir. To our knowledge, this is the largest association study of patients with COVID-19, mortality and ivermectin. Further double-blinded placebo-controlled RCTs with large samples are required for definite conclusion. In the future, if more publications are published with the similar result to the current analyses, the certainty of evidence will increase.