Covid-19 Ivermectin

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
pharmageddon.png
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.391
9.833
113
kod Džej-Zija
Samo da Slo osebni zdravniki za vsak prehlad na daljavo ne predpisujejo ivermektina. Ena dobra stran tega: vse njegove stranke so brez glist.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.918
5.192
113
To si zraven bil ko jih je reševal? Al si samo tvit prebral kolko jih je rešo in je zaj to to.

Ker glede na prebrano po forumih si ti tudi pol sveta že rešo.
 
  • Haha
Reactions: dejan_

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.218
5.599
113

New Pfizer drug and ivermectin​


12:22 je na stolpčnem grafu drugi iz leve GC327


entomopathogenic strain of Bacillus thuringiensis (GC327)

->

 
Nazadnje urejeno:
19. jul 2007
2.768
1.495
113

New Pfizer drug and ivermectin​


12:22 je na stolpčnem grafu drugi iz leve GC327


entomopathogenic strain of Bacillus thuringiensis (GC327)

->


YouTuba ne gledam, članki o gojenju kukmakov in vplivi bioinsekticidov na le-to so sicer lepo branje, ampak povezavo o kovidu še iščem.

Povzetek v treh stavkih? (Da vem na kaj moram biti pozoren).
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.218
5.599
113
21 minuta
Pfizer zdravilo posnema samo samo eno stvar ivm.


Isto kot cepiva za boostanje spike proteina vs naravna imunost.
 
19. jul 2007
2.768
1.495
113
21 minuta
Pfizer zdravilo posnema samo samo eno stvar ivm.


Isto kot cepiva za boostanje spike proteina vs naravna imunost.

Ne vem kaj mi je bilo, ampak celo kliknil sem na YouTube Video pri kakšni 21 minuti in tip smrtno resno razlaga vse anticovidno delovanje ivermectina s dockingom ivermetina na različne Sars-CoV-2 tarče s MolDock-om. :bonk: :bonk:

In za dokaz resne znanstvenosti le tega početja podčrtuje še scoring rezultate. :bonk::bonk::bonk:

To je isto, kot da bi jaz stal (in seveda se snmal za YT) s eno vžigalno svečko in merilnimi lističi za svečke v roki pred passatom TDI, razlagal kako so vsi idioti, ki nimajo pojma, in kako bo passat TDI vžgal, ko bom jaz očistil in nastavil vžigalne svečke. Ker sem to videl pred 50 leti kako je dedek na njegovem DKW-jevcu to zrihtal.
Kakšnega s IQ manjšim kot njegova številka čevlja bi še prepričal (saj izgledam zelo profesionalno saj imam vžigalno svečko in merilne lističe za svečke v roki), vsi ostali bi pa dvigovali telefon in klicali LJ-Polje.

EDIT: uredil zatipk :) TDI - TDCI
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.391
9.833
113
kod Džej-Zija
Kaj pa pričakuješ od modela, ki je doktor znanosti iz zdravstvene nege.

Mojstri itak limajo same take. Danes je dr. YT. med prilepil tipa, ki zdravi na daljavo z ivermektinom in cinkom. Njegova referenca je google ocena 5 zvezdic. Kot bi svojega dohtarja izbiral na GlasujZame.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
To je isto, kot da bi jaz stal (in seveda se snmal za YT) s eno vžigalno svečko in merilnimi lističi za svečke v roki pred passatom TDCi, razlagal kako so vsi idioti, ki nimajo pojma, in kako bo passat TDCi vžgal, ko bom jaz očistil in nastavil vžigalne svečke. Ker sem to videl pred 50 leti kako je dedek na njegovem DKW-jevcu to zrihtal.
Kakšnega s IQ manjšim kot njegova številka čevlja bi še prepričal (saj izgledam zelo profesionalno saj imam vžigalno svečko in merilne lističe za svečke v roki), vsi ostali bi pa dvigovali telefon in klicali LJ-Polje.

Nujen popravek - TDCi motorji so od Forda, Passat (VW) ima TDI motorje.

Šalo na stran, občudujem tvojo vztrajnost ukvarjati se z ekstremnimi anticepilci. Treba je namreč vedet, da obstajajo ljudje, ki se nočejo cepiti, obstajajo anticepilci, obstajajo pa tudi esktremni anticepilci. Prvim je treba prisluhniti in jim pomagati, pri drugih še obstaja trohica upanja, zadnji pa so popolnoma brezupni.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
res je kar praviš,
imaš pač ene, ki se ne bodo cepili, imajo pravico, so lepo tiho in to je to od njih
potem pa imaš kao cepilce, najprej so se hoteli cepit, nato jih je prpa zgrabla, začnejo Yt in tiktok iskat, obrnejo ploščo in postanejo antivaksari. na vse pretege se trudijo dokazat svoj prav, filmčke, tabele, raziskave, študije, bilo kaj, samo da si olajša podzavest, katera ga boli do amena. ščijejo proti vetru, rumeni v faco ob enem se pa dere, da ni moker. neverjetni so.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Ne vem kaj mi je bilo, ampak celo kliknil sem na YouTube Video pri kakšni 21 minuti in tip smrtno resno razlaga vse anticovidno delovanje ivermectina s dockingom ivermetina na različne Sars-CoV-2 tarče s MolDock-om. :bonk: :bonk:

In za dokaz resne znanstvenosti le tega početja podčrtuje še scoring rezultate. :bonk::bonk::bonk:

To je isto, kot da bi jaz stal (in seveda se snmal za YT) s eno vžigalno svečko in merilnimi lističi za svečke v roki pred passatom TDI, razlagal kako so vsi idioti, ki nimajo pojma, in kako bo passat TDI vžgal, ko bom jaz očistil in nastavil vžigalne svečke. Ker sem to videl pred 50 leti kako je dedek na njegovem DKW-jevcu to zrihtal.
Kakšnega s IQ manjšim kot njegova številka čevlja bi še prepričal (saj izgledam zelo profesionalno saj imam vžigalno svečko in merilne lističe za svečke v roki), vsi ostali bi pa dvigovali telefon in klicali LJ-Polje.

EDIT: uredil zatipk :) TDI - TDCI




 
  • Haha
Reactions: mosseero