Covid-19 Ivermectin

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
  • Všeč mi je
Reactions: Robert in AndY1

jest5

Guru
18. avg 2007
25.287
-8.466
113
Za začetek bi bilo fino, če nehaš verjeti klobasanju na infowars. Sej razumem, da ti je to nakladanje všeč, ker paše k tvoji agendi.
A na žalost je v vseh njihovih zmazkih en kup zavajanja in laži.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Za začetek bi lahko ta zavajanja in laži demantiral s kakšnim kontra linkom namesto, da se tebi slepo verjame.
Aja, poiščite si sami. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.345
9.751
113
kod Džej-Zija
Infowars je nekje na nivoju Spajky-jeve "nore krave". Saj veš, kot tvoja Janci Lindsay. Natrosi kup neumnosti, zdaj naj ji pa verjamemo, da ima z najnovejšo nebulozo prav. Pa čeprav je šefica toksikološkega oddelka. Tudi na FRI imajo rednega profesorja, ki afne gunca z merjenjem avre.
 
19. jul 2007
2.765
1.493
113
A ni zanimivo, koliko casa je johan_blond zanikal to mojo trditev, da ne drzi, kljub temu, da vsi, vkljucno z znanstveniki to potrjujejo, ca bi ucinkovita metoda zdravljenja avtomaticno preklicala EUA.
- Prilepil sem FDA quideline, ki vsebujejo ta odsek o EUA odobritveh in "including there are no adequate, approved, and available alternatives"
- razložil sem ti da je nekaj "ucinkovita metoda zdravljenja", nekaj pa je redna FDA odobritev
- razložil sem, kaj to v realnosti ta dikcija pomeni (recimo tudi to dejstvo, da že danes ima remidesivir EUA odobritev za zdravljenja COVID-19).
- razložil sem, tudi da če bo kakšna študija potrdila učinkovitost ivermectina, bo ta vsekakor dobil EUA odobritev (ker po nikakršnjih kriterijih ne more dobiti redne odobritve)
- seveda sem pa trdil, da je neumnost trditev, da če pride pozitivna študija ven ivermectina, da to avtomatično pomeni konec vseh cepiv (ker to seveda ni res)

Še en komentar iz realnosti - v USA se zelo zagovarja/navija/lobira za redno odobirtev Pfizer in Moderna cepiv, kar bi po dobesednem branju pomenilo, da se mora prenehati uporabljati vsa ostala cepiva (J&J in NovaVax - ko pride) z EUA odobritvijo.

FDA je že napovedal, da bo EUA odobritev za ostala cepiva ostala (kljub polni/redni odobritvi Pfizer in Moderna cepiv), ker ne bo izpolnjen pogoj dostopnosti redno odobrenih cepiv.

Lahko poiščeš ostale moje objave (v tej temi) in jih še enkrat počasi prebereš in ti bo ta tematika mogoče jasna (upanje umre zadnje).

IN GLAVNO, to zgoraj napisano ni nobena zarota ampak reden proces (in ja, se zavedam, tam kjer je denar, so tudi interesi, ampak to velja tudi za eko/bio sceno, to velja za antivaxx sceno).
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
V Slovaski so dajali to ze lep cas nazaj...v Ukrajini tudi, imam kolege tam.
 

Priponke

  • Screenshot_20210816_200816.jpg
    Screenshot_20210816_200816.jpg
    422,4 KB · Ogledi: 77
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in Spajky

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
Idi nekam, zdaj sem komaj videl :D

Ni slo zame, to mi je kolega poslal, kaj so dobili tam. Sicer ne vem, kako...je le ukrajina.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: Pbutec
19. jul 2007
2.765
1.493
113