ITAK - nova ugodnost: nezgodno zavarovanje za 1,99

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Sedaj naj dajo tako ugodno zavarovanje še za zavarovanje avtomobila ter hiše.

Mogoče to ne bi bilo ravno najboljše za ITAK paket, sem sodijo mladi in ti ponavadi še nimajo nepremičnin, no, avtomobile že imajo nekateri ... (Seveda obstajajo izjeme.) Bi bila pa to boljša ideja za kakšen drugi paket.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Ja, pa še za poplavno varnost...
Ostanimo realni. Pri nezgodnem zavarovanju govorimo o popustu v rangu nekaj 10 EUR. Pri avtomobilskem se to ne bi poznalo, par 100 EUR popusta pa ti ne bo kril niti Mobitel, niti zavarovalnica. Morda, če bi tvoj mesečni račun znašal nekaj 100 EUR... Pri 20, 30, 40 EUR pa tega ne moreš pričakovati.

Pa tudi mlade to ne zanima. Nezgodno pa je OK. Nekaj dobijo pri manjših poškodbah iz naslova dnevne odškodnine in odškodnine za bolnišnični dan. V primeru invalidnosti pa je odškodnina kar konkretna za tista 2 EUR na mesec.

Se pa splača imeti več nezgodnih polic, potem lahko uveljavljaš pri več zavarovalnicah isti škodni primer. Žal človek hitro spozna, da je redna cena takšnega nezgodnega zavarovanja v rangu 100 EUR na leto in se mu zdi bedasto še to plačevati, ker dobi pri Mobitelu enako kakovostno zavarovanje za vsega 24 EUR na leto in še to na 12 obrokov.
 

coffeeborg

Zelenc'
2. okt 2007
13
0
1
No ja, za tiste s statusom ima praktično vsaka zavarovalnica približno enako ugoden paket nezgodnega zavarovanja. Prednost ITAK-a je le v obročnem odplačevanju.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Aha, za 24 EUR praviš? Ob takšnih zneskih. I don't think so. So kar malce dražja zavarovanja.
 

Maj

Zelenc'
30. sep 2007
29
0
1
47
Gorenjska
Zmedenko.si
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Sedaj naj dajo tako ugodno zavarovanje še za zavarovanje avtomobila ter hiše.

Mogoče to ne bi bilo ravno najboljše za ITAK paket, sem sodijo mladi in ti ponavadi še nimajo nepremičnin, no, avtomobile že imajo nekateri ... (Seveda obstajajo izjeme.) Bi bila pa to boljša ideja za kakšen drugi paket.

Zakaj ne bi bilo tako zavarovanje primerno za Itak paket?

Na mladih je prihodnost zavarovalnic in če ne bodo pridobili mladih se jim ne piše dobro.

Sicer pa boli me cenejše od Generalija itak ne bi bili.

Za itak paket bi predvsem rad, da bi ponudili klice za en cent ne samo čez vikend ampak tudi med delavniki zvečer in to v vsa mobitelova omrežja ne, da moram pred vsakim klicem biti previden, da ne pokličem koga na Debitel in z njim par ur klepetam.

Lp
 

Maj

Zelenc'
30. sep 2007
29
0
1
47
Gorenjska
Zmedenko.si
Citat:
Uporabnik Bitch_Muchanon pravi:

Citat:
Uporabnik Maj pravi:

da ne pokličem koga na Debitel in z njim par ur klepetam.



Lp




Še vedno nimamo socialnega življenja in debatiramo le preko telefona?




bonk.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Maj, koliko ljudi pa je na Debitelu? Moj imenik ima 876 kontaktov. Ocenjujem, da jih je od tega cca 100 na Simobilu, kakšnih 20 pa na Debitelu. Če se slučajno zmotim in pokličem na Debitelovo številko me zaradi tega ne bo bankrot.
Najlažja oblika varčevanja pri mobilni telefoniji: Uporabi telefon za normalno komunikacijo, blebetanje pa raje ob kavi.

Če vseeno raje zapravljaš čas na takšen način, se pač sprijazni z določenim stroškom. Lahko pa svoje frende obesiš na Skype in čvekate 24/7.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Maj bi rad zastonj klical tako, da bi plačal zastonj dodatno naročnino. Ali pa "minimalno". Recimo 1 evrocent
smile-1.gif