Iščem Volvo servis..

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Pozdravljeni,
zanima me, kateri VOLVO servis bi mi priporočali v Ljubljani (ali okolici), da je pošten in nima oderuških cen? Trenutno potrebujem za redni servis (menjavo olja, filtrov).
Preverjal sem na dveh največjih v Ljubljani in trikratne cene materiala so mi dale vedeti, koliko je ura..
Koliko je sicer realna cena za tak servis, če upoštevamo da olje 0W20 Castrol pride 12€ liter, vsi trije filtri (oljni, klima, zračni) pa manj kot 50€?

Hvala!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.840
113
pri taščici
A niso pred kratkim na alterju omenjal nekoga iz Črnega grabna (okolica Blagovice) je, malo preisci teme za mesec ali dva nazaj.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Pozdravljeni,
zanima me, kateri VOLVO servis bi mi priporočali v Ljubljani (ali okolici), da je pošten in nima oderuških cen? Trenutno potrebujem za redni servis (menjavo olja, filtrov).
Preverjal sem na dveh največjih v Ljubljani in trikratne cene materiala so mi dale vedeti, koliko je ura..
Koliko je sicer realna cena za tak servis, če upoštevamo da olje 0W20 Castrol pride 12€ liter, vsi trije filtri (oljni, klima, zračni) pa manj kot 50€?

Hvala!

Definitivno kar se Volva tiče Tomaž Zupan iz Blagovice.

http://zemljevid.najdi.si/podjetje/6668119000/tomaz-zupan-sp

Za cene pa pokliči okoli...

Kar se pa tiče Tomaža, zraven tega da je odličen mehanik za Volvo in da dela samo Volvo je tudi vredu človek, ni prepotenten in "pomemben" kot dost današnjih mehanikov ki so kao "važni", huje kot da so mednarodno priznani srčni kirurgi.
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Jaz sem Tomaža že poklical po telefonu.Deluje normalno,kar me veseli.Moram ga poklicati še enkrat,da se zmeniva za točen termin.

MUC-kaj pa naftni filter?