Iščem samsko žensko za resno zvezo

samski33

Zelenc'
1. jul 2020
6
0
1
Spoštovane !

Sem samski fant star 33 let z 7. stopnjo izobrazbe in želim spoznati sorodno dušo. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika... Visok sem 190 cm normalne postave, urejen, vljuden, iskren, vztrajen, komunikativen in imam v življenju še veliko načrtov. Ne kadim in ne pijem alkohola.
Že kar nekaj časa sem sam in čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje, je sprehod po gozdu, film v kinu ali kosilo veliko lepše v dvoje. Vsaka kriza, padec ali neuspeh je manjši, če sta dva, ki si stojita ob strani, zato bi rad spoznal žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvarii družino, skupno življenje je nekadilka in so ji blizu krščanske vrednote. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.

Moj kontakt samskifant1987@gmail.com
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tako je res :zmaga: . Zakaj bi lepotico futral, da jo bodo potem vsi sosedje in znanci prerivali sem ter tja. Lepota je v srcu. :cheer: ... pa okoli 40cm nižje ...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Dolgocasen si k pes. Moski padamo na zenske joske in noge, one pa na naso prihodnost. Ambicije, kaj zelis in k cemu stremis. Tvoji romanticni sprehodi ob pesceni plazi so za zensko glih tok zanimivi kot zate razvezana 50 letnica, 120kg na depresivih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo in Kamele0N

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Napis, da imas rad dober blowjob v zameno pa jo naucis se voziti po zadnji gumi tvojega kawasakija in bos v dobrem smislu odstopal od 90% dedcov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo in Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tisto je na kaj padamo. Tisto kar pa doma furaš, mora biti pa samo zate - če se strinjaš. Muslimani imajo to presenetljivo dobro poštimano. Feredžo čez vse skup da je ne bi drugi kaj mnogo gledali. Se lahko abnutzen :evil: .
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Spoštovane !

Sem samski fant star 33 let z 7. stopnjo izobrazbe in želim spoznati sorodno dušo. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika... Visok sem 190 cm normalne postave, urejen, vljuden, iskren, vztrajen, komunikativen in imam v življenju še veliko načrtov. Ne kadim in ne pijem alkohola.
Že kar nekaj časa sem sam in čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje, je sprehod po gozdu, film v kinu ali kosilo veliko lepše v dvoje. Vsaka kriza, padec ali neuspeh je manjši, če sta dva, ki si stojita ob strani, zato bi rad spoznal žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvarii družino, skupno življenje je nekadilka in so ji blizu krščanske vrednote. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.

Moj kontakt samskifant1987@gmail.com

"in so ji blizu krščanske vrednote"= vprašaj 8888 če ima kako hčerko
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in Kamele0N

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.018
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Je premlada. Ja bistvo je da je Slovenec ali vsaj German, Čeh, Slovak, Poljak,Madžar tudi, Francoz, Katolik. Govorim o čistokrvnih. Za mešane ali južne pa sta bolj Kalbo, sploh pa Romzi. On se razneži in razjoka samo ob črki č, kaj šele čefur :evil:
 
  • Haha
Reactions: endvatri

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.562
2.416
113
Kot dreka bab, on mora pa po alterju smetit.... še tisto kar je blo na alterju pred 10 leti, je blo tko tko.


1621956327254.png
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.437
113
V Nici ziher ne.
Že lani so bluzli z maskami ob morju. Letos pa še kar policijska ura.