IŠČEM PUNCO ZA RESNO ZVEZO

samski33

Zelenc'
1. jul 2020
6
0
1
Spoštovani!

Sem samski fant star 32 let z 7. stopnjo izobrazbe in želim spoznati sorodno dušo. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika... Visok sem 190 cm normalne postave, urejen, vljuden, iskren, vztrajen, komunikativen in imam v življenju še veliko načrtov. Ne kadim in ne pijem alkohola.
Že kar nekaj časa sem sam in čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje, je sprehod po gozdu, film v kinu ali kosilo veliko lepše v dvoje. Vsaka kriza, padec ali neuspeh je manjši, če sta dva, ki si stojita ob strani, zato bi rad spoznal žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvarii družino, skupno življenje je nekadilka in so ji blizu krščanske vrednote. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.

Moj kontakt samskifant1987@gmail.com
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tako je res, lepota je v srcu. Zakaj bi lepotico vzel, da jo bodo vsi prerivali sem ter tja ... , vzameš najbolj grdo z veliko srčno lepoto in bo samo tvoja. :)
 
  • Haha
Reactions: msenjur

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Žal nimaš šans na alterju. Tukaj imamo vsi vsaj 7. stopnjo izobrazbe, doma v garaži BMW/Audi/Mercedes, plače cca. 10k neto na mesec, visoki 190cm, nabildani arijci. Mogoče te rešuje samo to, da iščeš bejbo ki je lepa navznoter, ker mi tukaj gazimo samo supermodele z našimi ogromnimi otepači. tako da morda se bo našel kakšen nepopoln primerek zate, ki ga mi niti pogledali ne bi. Pa veliko sreče.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Že ko preberem prvo poved, kjer manjkata 2 vejici, on pa je z zedmo stopnjo izobrazbe, me mine da bi dalje bral ... tudi če bi bil ta trenutek najbolj potrebna baba ali gay na tem planetu.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Žal nimaš šans na alterju. Tukaj imamo vsi vsaj 7. stopnjo izobrazbe, doma v garaži BMW/Audi/Mercedes, plače cca. 10k neto na mesec, visoki 190cm, nabildani arijci. Mogoče te rešuje samo to, da iščeš bejbo ki je lepa navznoter, ker mi tukaj gazimo samo supermodele z našimi ogromnimi otepači. tako da morda se bo našel kakšen nepopoln primerek zate, ki ga mi niti pogledali ne bi. Pa veliko sreče.
Lol se en pasivni agresivnez, ki s svojim izrazanjem sega v sfero povprecne blondinke. Barbika. Soyboy. Ce imas neuspesno spolno zivljenje zacni pri sebi in se pozvizgaj za nekaj casa na nasprotni spol. Bos videl rezultate.
Zal v opisu razlagas sebe kot povprecnega alterasa. Tocno taksnih lastnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Zanimivo kako se vedno najdes v mojih postih. Me veseli da si obrnil svoje zivljenje in si koncno srecen. Cestitke res!
Drugace pa tukaj nisem niti malo nate ciljal. Ce sem prav zasledil imas toyoto land cruiser tako da ne vem kaj se usajas. Jaz sem opisoval sebe. V garazi imam bmwja, v enem mesecu sem zasluzil 10k, visok sem skoraj 190cm, cisti arijec nisem, za pogledat sem pa vseeno kar fejst pravijo nekatere, otepača imam pa tudi velikega, tako da ne vem kaj si hotel s tem postom povedati? To da si attention whore je pa vsem jasno, ampak jaz te poznam ze 20 let in te razumem, da moras sedaj malo nadoknaditi. Lej jaz ti privoscim vse dobro, samo gazi! :cheer:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Apollo8 in Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dobro blago se samo hvali ... če ga že noče noben drug :oops: . Tako da - jaz npr. nisem visok meter devetdeset, pa tudi za pogledat sem bolj tako da se bog usmili, ... pa otepača tudi nimam meter devetdeset velkega, je pa brihten za dva metra devetdeset. Tako da ... punce, avanti :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Dobro blago se samo hvali ... če ga že noče noben drug :oops: . Tako da - jaz npr. nisem visok meter devetdeset, pa tudi za pogledat sem bolj tako da se bog usmili, ... pa otepača tudi nimam meter devetdeset velkega, je pa brihten za dva metra devetdeset. Tako da ... punce, avanti :cheer:

A ga lahko prosim nekdo bana iz alterja, da tak inferioren osebek kvari nase povprecje. :cheer:
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Spoštovani!

Sem samski fant star 32 let z 7. stopnjo izobrazbe in želim spoznati sorodno dušo. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika... Visok sem 190 cm normalne postave, urejen, vljuden, iskren, vztrajen, komunikativen in imam v življenju še veliko načrtov. Ne kadim in ne pijem alkohola.
Že kar nekaj časa sem sam in čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje, je sprehod po gozdu, film v kinu ali kosilo veliko lepše v dvoje. Vsaka kriza, padec ali neuspeh je manjši, če sta dva, ki si stojita ob strani, zato bi rad spoznal žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvarii družino, skupno življenje je nekadilka in so ji blizu krščanske vrednote. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.

Moj kontakt samskifant1987@gmail.com
Za foro: poskusi pogledat z ženskimi očmi. Bi imel takega "zanimivega" predvidljivca?

Za res: Nekdo se je nekomu zameril, ampak za izvedbo heca boš treba na MON napisat, da mu zasipajo predal :)
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.088
1.649
113
Ne piješ alkohola, to je problem. Par takratkih pa boš hitro ujel kakšno.