iščem, potrebujem..

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
enga prevajalca in ene dva tri tjelohranitelja.

moj prjatu, domobran (še zdej se nisi zjasnil, a te moti tale ljubkovalni vzdevek, ki nikakor ni povezan s kolaboranti) me je povabil na dva deci kislce. je obljubil še, da mi pokaže zamolčana grobišča, kar pa ni ravno obetavno.

ker me slabo zastopi kaj pišem, verjamem, da bo še manj razumel kaj govorim. govorim namreč hitro, pa mal jecljam. tko da včasih se mi mal zatakne, ampak v ene tretjem poskusu mi rata izgovorit in potem se mi spet odpre za nekaj besed. te hibe se zavedam. pol je pa še tko, da slovensko sicer govorim odlično, ampak uporabljam dosti balkanizmov. se v ljubljani še nisem privadil na amerikanizacijo. pa da bi se lahko zastopla rabim prevajalca. no, oba ga rabiva.

ker mi alzenje po grobiščih ni najbolj prijateljsko, bi pa imel s sabo tut ene dva tjelohranitelja. zemota suljota so zaprli, z drugimi pa nimam ravno dobrih izkušenj. tepejo ko abbe. je pa pogoj in sicer, da znata slovensko in 'naše', ker ne bo časa prevajat v primeru frke.

verjamem, da bo prevajalcu dal kak glaž vina, za tjelohrnaitelja bom pa jaz prinesel tuzlansko pivo s sabo. peljem seveda jaz, na moje stroške.

pa potne liste naj imajo vsi, za neomejen vhod in izhod iz dežele. mam občutek, da je domobran blizu purgerjev doma in s elahko zgodi, da če se mal zgubimo, da pridemo na mejo.

prjatu, prhajamo. v skupinici, kot to vedno počnemo.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Jaz rgem alhko az rpejavalca, ker dboro vogorim tvoj jezik.
Gorile pa en zopnam bonene.
Evlja?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Pripelji s sabo še Ino in Petro.
cheer.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne vem jih. povabi jih, jih pripeljem.

ker jaz, tjelohranitelja in prevajalec smo 4 nas. še za tri je prostora. en je gljiva, dva sedeža sta frej. če jih rezerviraš povej, drugače povabim nutelka in dadico.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Znam balkansko, tepst tut ni problem, sem tut strojnik (pa ne na lopat), če bomo kosti iskal. Če je še kaj mesa na kosteh, me ne moti duh. Sam da bo pol kej malce.
Pa mal prej povejte, kake par ur, da prletim s kolesom. Bom glih ogret.
Cvičk sabo prnesem?